Mada

Geidžiamiausias sezono diržas priklauso aksesuarų karaliais pramintiems mados namams

Pavasario tendencijose išvysite ne tik „topinius“ avalynės, rankinių modelius, bet ir kitus aksesuarus. Šį kartą – apie populiariausią stileivų diržą.
Reading time 1 minutes
@streetstylestars / Instagram nuotr.

Šį sezoną diržai – vienas svarbiausių aksesuarų. Jei anksčiau juos buvome primiršę, dabar jie tampa pagrindiniu įvaizdžio akcentu. Diržai segimi ant ilgų lietpalčių, plačių šarkų, plazdančių suknelių ar net oversized megztinių. Originalaus dizaino diržas akimirksniu suteiks išskirtinumo pabodusiam drabužiui arba pakoreguos siluetą – jei diržu susegsite laisvą megztą suknelę, figūra kaipmat įgaus išraiškingumo.

 

Šiais metais į tendencijas sugrįžo metaliniai diržai-grandinėlės, taip pat platūs odiniai diržai su prisegtomis kabančiomis grandinėlėmis, iš virvių suvyti diržai, platūs korsetiniai ir išsiskiriantys skulptūriškomis sagtimis. Štai vienas tokių tapo populiariausiu sezono aksesuaru. Tai „aksesuarų karaliais“ tituluojamų mados namų „Bottega Veneta“ kūrinys. Odinis dviejų juostų diržas traukia žvilgsnius masyvia riesto metalo sagtimi, nors kainuoja 750 eurų, šis modelis jau išparduotas daugelyje elektroninių prabangos prekių parduotuvių.

Galima rinktis iš poros skirtingų dydžių. „Bottega Veneta“ siūlo diržą mažesne sendinto aukso spalvos sagtimi ir itin masyvia – XXL dydžio (kaina – 1000 eurų). Yra dvi diržų spalvos – juoda ir balta, tačiau baltą odinį diržą rasti bus sunkiau. Minimalistinio dizaino diržus tiek patys mados namai, tiek fašionistos dažnai segi ant madingųjų odinių lietpalčių ir švarkų. Įdomu tai, kad šį diržą galima užsegti keliais skirtingais būdais, todėl kaskart susikuriamas vis kitos įvaizdis.

susiję straipsniai

Rekomenduojame