Mada

Populiariausia metų tendencija, nušlavusi storapadžius kedus ir dviratininkų akinius

Ant juosmens segimos rankinės tapo populiariausia pastarojo meto tendencija.
Reading time 2 minutes
Getty Images nuotr.

Nuo mikroskopinių iki sukabintų iš kelių piniginių, nuo sportinių iki išskirtinio dizaino, segimų ne tik ant odinių diržų, bet ir grandinėlilių – diržinės rankinės užkariavo daugelio simpatijas ir šiandien tituluojamos bene labiausiai prigijusia tendencija. Jas segi ir garsenybės, ir mados savaičių viešnios ar jaunimas, akylai gaudantis tai, ką naujausio pamėtėja mados pasaulis. Rankines-pinigines renkasi ne tik moterys, bet ir vyrai, vis daugiau stileivų jas segi ne ant liemens, o skersai krūtinės.

 

Ši tendencija vyrauja jau kelis sezonus, tačiau garsiausių dizainerių dirbtuves visa jėga užkariavo tik šįmet. Ant juosmes tvirtinamas rankines šiandien siūlo daugybė prabangių mados namų, nuo Balenciaga, Burberry, Saint Laurent, Chanel iki Dior, Valentino ar Prada. Geidžiamiausiomis galėtume vadinti dygsniuotas Gucci rankines-pinigines, nailonines Prada ir ant diržo segėti adaptuotą Dior modelį „Saddle bag“.

Diržinių rankinių stiliaus variantų šįmet vyrauja ne vienas, tačiau pristatome 3 populiariausius:

 

1. Iš kelių atskirų skyrių sukabintos rankinės

Tokias ypač išpopuliarino mados namai Gucci ir Fendi, šios rankinės atrodo tarsi ant diržo kabėtų kelios nedidelės piniginės. Patogu, nes laikydama atskiruose skyriuose galite greitai rasti reikiamus daiktus, pavyzdžiui, automobilio raktelius. Orginalu, nes toks dizainas pastebimas iš tolo. 

 

2. Elegantiškos rankinės

Jos puikiai dera tiek prie laisvalaikio, tiek prie elegantiško įvaizdžio, pavyzdžiui, kelnių kostiumo. Šioms rankinėms būdinga griežtos geometrinės formos, standi oda, vienspalviškumas, subtili puošyba metalinėmis detalėmis, nuo logotipų iki sagčių.

 

3. Sportinės rankinės

Tai ant juosmens segimos didesnės piniginės, kurias mielai prisijaukino turistai. Sportinio stiliaus diržinės rankinės mados pasaulį užkariavo 9-ąjį dešimtmetį ir tapo netasiejama aerobikos laikmečio detale. Anuomet vyravo ryškios spalvos, neonas ir margi raštai - visa tai persikėlė ir į dabartines ant juosmes segimų rankinių tendencijas. Dizaineriai madingųjų gretas papildė dekoratyviomis grandinėlėmis, išraiškingais užrašais, logotipais, monogramų raštais, kniedėmis ir kitais akį traukiančiais elementais.

 

Įkvėpimui - gatvės mados nuotraukos ir rankinių siluetai, vyraujantys šiandien:

1563598099598902 pochete 2
Izabel Goulart, Getty Images nuotr.
1563598111061746 pochete1
Elle Fanning, Getty Images nuotr.
1563598304336586 pochete3
Getty Images nuotr.
1563598315112290 pochete5
Getty Images nuotr.
1563598324272683 pochete4
Getty Images nuotr.

Pirkiniai

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame