Mada

Palikusi savo mados namus, dizainerė O. Le-Tan jungiasi prie „Marc Jacobs“

Dizainerė Olympia Le-Tan tęsia karjerą kituose mados namuose.
Reading time 1 minutes

Prancūzų dizainerė Olympia Le-Tan, garsėjanti originaliai dekoruotomis knygų tipo rankinėmis, dar vasaros pabaigoje iš Paryžiaus persikraustė į Niujorką. Priežastis – naujų darbų pradžia kituose mados namuose, O. Le-Tan prisijungė prie kūrybinės „Marc Jacobs“ komandos.

 

Mados namų „Marc Jacobs“ atstovai teigia besidžiaugiantys nauja partneryste: „Mūsų komandoje dirba talentingi kūrėjai, džiaugiamės prisikalbinę ir Olympia Le-Tan, visuomet ieškome talentų, kurie atneštų naujų idėjų, padedančių įgyvendinti M. Jacobso vizijas.“ Kalbama, kad dizainerio komanda jau seniai buvo pastebėjusi O. Le-Tan talentą ir šis kvietimas – atidžiai suplanuotas žingsnis.

 

Kad palieka savo vardo mados namus, Olympia Le-Tan „Instagram“ paskyroje paskelbė liepos mėnesį, tačiau tuomet dar neatskleidė tolimesnių kūrybos planų. Nuo 2009 m. dizainerė kūrė aksesuarus, o pirmoji ready-to-wear kolekcija buvo pristatyta 2012 m. Tais pačiais metais Paryžiuje atsidarė ir vienintelė šių mados namų parduotuvė, o neilgai trukus firma „Audacia“ į Olympios Le-Tan verslą investavo milijoną eurų.

 

Dizainerės Olympios Le-Tan atsisveikinimo kolekcija pristatyta 2017 metų kovą.

Pagr. nuotrauka - Olympios Le-Tan kurtos rankinės (www.farfetch.com)

susiję straipsniai

Rekomenduojame