Mada

Madingiausias džinsų modelis, kuris šią vasarą nurungs visus kitus

Ar yra vienas džinsų modelis, kuris šį pavasario ir vasaros sezoną užnugaryje paliks kitus? Pasirodo, yra. Ir tikrai ne toks, kokio galėjote tikėtis.
Reading time 2 minutes
© Claudio Lavenia / Getty Images

Galime išskirti ir vieną madingiausių džinsų modelį, tačiau galime tendencingus jo elementus išskaidyti ir pasirinkimų turėsime daugiau. Taigi, šįmet pirmoje vietoje yra tiesūs arba platūs džinsai itin aukštu liemeniu su to paties džinsinio audinio kaspinu. Beje, dar šauniau jei šie džinsai bus pasiūti iš garinto denimo.

 

O dabar madingąsias detales išskaidykime po vieną – štai, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis džinsus šįmet:

 

  • Itin aukštas džinsų liemuo
  • Vintažinis stilius
  • Garintas denimas
  • Šviesus audinys
  • Tiesus arba platintas kirpimas

 

Tokio tipo džinsus ir šortus šių metų pavasarį / vasarą siūlo mados namai „Balmain“, „Alexander Wang“, „Marc Jacobs“ ir „Isabel Marant“. Vieni žaidžia saugiau, kiti pristato džinsus, kurių liemuo siekia net šonkaulius. Nesuklysite tokius džinsus priderinusi prie baltų sportinių marškinėlių, klasikinių baltų marškinių ar džinsinio švarkelio, tačiau dizaineriai ragina imtis drąsesnių sprendimų. Pavyzdžiui, prie džinsų aukštu liemeniu vilkėti 9-ojo dešimtmečio stiliaus blizgias palaidines platintais pečiais, taip pat trumpintas palaidines ir braletes (kad matytųsi ruoželis odos), odinius marškinius, plazdančias bohemiško stiliaus palaidines viena rankove ar korsažus. Svarbiausia - palaidinę ar marškinius sukišti už tokių džinsų liemens.

 

Tačiau kad ir kokios tendencijos vyrautų, labai svarbu, kad pasirinktoji patiktų jums ir vilkėdama ją atspindintį drabužį jaustumėtės gerai. Tad jei itin aukštas džinsų liemuo jus blaško, pamėginkite bet kurią iš kitų madingųjų detalių.

Prekių ženklų, MyTheresa.com ir Neta-a-Porter.com nuotraukos

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame