Mada

Evoliucija pagal „Burberry“

Londone pristatyta naujausia mados namų „Burberry“ kolekcija.
Reading time 4 minutes
"Burberry" mados namų nuotr.

Pavadinta „Evoliucija“, ši kolekcija toliau įtvirtina naujus mados namų dizaino kodus ir pabrėžia sąsajas su laikotarpiu, kuomet pirmą kartą nuskambėjo „Burberry“ vardas – karalienės Viktorijos era.

 

Kolekcijoje buvo galima pastebėti inovatyvių technikų ir klasikinių amatų mišinį. Viktorijos laikų siluetai, pabrėžiantys liemenį ir turintys plačias rankoves, atsirado tiek vyrų, tiek moterų drabužiuose. Lengvi plazdantys audiniai derėjo su hibridinėmis detalėmis, kaip, pavyzdžiui, nuimami ir pratęsiami apsiuvai.

 

„Pirmieji mano metai „Burberry“ buvo skirti tam, kad geriau suvokčiau mados namų istorinius kodus bei išgryninčiau bei sukurčiau savuosius. Sukūręs tvirtus pamatus jaučiuosi pasirengęs eksperimentams – ir gilesniam žvilgsniui, kas slypi šio nuostabaus ženklo esybėje", - sako „Burberry“ mados namų kūrybos vadovas Riccardo Tisci.

/

Nagrinėdamas archyvus R. Tisci atkreipė dėmesį į ženklo praeities istoriją: “Thomas Burberry, mados namų įkūrėjas, kompanijos istoriją pradėjo karalienės Viktorijos laikais, kurie iki šių dienų reiškia milžinišką Britanijos pramonės progresą bei kultūrinius pokyčius. Jie visada buvo įkvėpimo šaltinis mano kūrybai. Manau, Thomas - ne tik drąsus novatorius, bet ir svajotojas, turėjęs romantiko bruožų. Tai - kolekcija, įkvėpta mūsų praeities ir dedikuota ateičiai. Tai – „Burberry“ karalystės evoliucija.“

 

MOTERIMS

Rekonstruoti lietpalčiai su šilko intarpais, skulptūriškomis rankovėmis ir pervertų auskarų elementais. Klasikiniai švarkai, puošti iškirpimais, jų liemuo paryškintas. Sijonai plisuoti, derinami į kostiumus. Apsiuvai puošti kutais ir grandinėmis. Šilkinių marškinių kaklas dekoruojamas raiščiais. Kelnės turi dvigubą kantą. Sijonai su giliu skeltuku ir korsetą imituojančiais elementais. Suknelės pasiūtos iš nėrinių ir puoštos raukiniais bei padidintomis rankovėmis. Vakarinės suknelės su kristalais nusėtu tinkleliu ir stručio plunksnomis.

 

VYRAMS

Klasikiniai angliško kirpimo kostiumai ir lietpalčiai, kuriems pritaikyti skirtingų tonų ir tekstūrų audiniai, pabrėžta liemens linija. Dryželių raštas atkartojamas naudojant kristalus. Parkos, džemperiai, regbio marškinėliai prigludę, megzti, puošti užtrauktukais. Poplino marškiniai puošti iškarpymais, kristalais nusėtu tinkleliu. Plačios kelnės primena sportines, yra derinamos su šortais.

 

AKSESUARAI

Aksesuarų naujienos – tai „Anne“ rankinė, įkvėpta jodinėjimo ir puošta Thomas Burberry monograma. Ant podiumo grįžo ir klientų jau pamėgti unisex krepšiai – „Lola“ (miniatiūrinė ir didesnė ant liemens segama versija) ir „Pocket Bag“ (padidinta versija).

 

Moterims taip pat pasiūlyti aukštakulniai batai skambiu kulnu bei sandalai, puošti kaspinais. Vyrams - sportinio stiliaus bateliai bei sandalai, pagaminti iš odos, drobės, gumos. Taip pat klasikinis batų modelis atvira kulno dalimi.

 

SPALVOS

Pilka, juoda, smėlio, balta, plunksnos pilkino, rožinė, raudona, mėlyna.

 

RAŠTAI

Tapyti ranka bei eskizuoti gyvūnai, langelių raštas.

/

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame