Mada

5 elegantiškiausios sezono palaidinės

Pristatome 5 madingiausius ir vasaros palaidinių siluetus, pabrėšiančius elegancją.
Reading time 2 minutes
@jazy_g, @camilacoelho / Instagram nuotr.

1. Palaidinės su raišteliais

Vasarą klasikines sagas keičia subtilūs raišteliai arba platūs kaspinai. Surišamos palaidinės kuria koketišką nuotaiką, tačiau neatrodo vulgariai, nes jų siluetams būdingas kuklumas.

2. Perregimos palaidinės

Perregimos palaidinės gali atrodyti ir kasdieniškai, ir šventiškai - šį sezoną madingos ne tik elegantiškos, pavyzdžiui, su po kaklu surišamu kaspinu, bet ir marškinių tipo. Mėgstančioms romantišką stilių siūlomos trumpintos, puoštos raukiniais ar siuvinėjimais. Išsirinkusi perregimo audinio palaidinę, būtinai apgalvokite, kokia liemenėlė labiausiai tiktų segėti po ja.

3. Surišamos palaidinės

Vienas vasaros hitų - trumpintos, aplink juosmenį ilgais to paties audinio raišteliais surišamos palaidinės. Tokios stilingai atrodys derinamos tiek su džinsais (ypač boyfriend stiliaus), tiek su platėjančiais 6-ojo deš. stiliaus sijonais. 

4. Pūstos rankovės

Šią vasarą grįžo pūsti siluetai, nuo varpo formos suknelių iki pūstų princesiškų rankovių. Įvaizdžiui jos suteikia romantikos, elegancijos, puikiai dera su kontrastingo stiliaus drabužiais ir aksesuarais: džinsais, džinsiniais šortais, odinėmis kelnėmis, sportiniais bateliais, kareiviško stiliaus suvarstomais auliniais ir kt.

5. Šilkinės palaidinės

Šilko ir atlaso palaidinės - amžinoji klasika, lydinti mus ne vieną dešimtetį. Tokios palaidinės įvaizdžiui akimirksniu suteikia puošnumo ir prabangos. Šį sezoną drąsiai vilkėkite ne tik šilkines palaidines trumpomis ar trijų ketvirčių rankovėmis, bet ir šilkinius marškinius, kuriuos šiltesnę dieną galite susirišti kaip trumpintą palaidinę.

susiję straipsniai

Rekomenduojame