Mada

Prabangių ženklų rudens kolekcijose – ir akiniai, dengti 24 karatų auksu

Šventinį „L'Officiel Lithuania“ vakarą pristatytos naujausios optikos salonų „Fielmann“ garsių prekės ženklų 2018 m. rudens akinių kolekcijos.
Reading time 2 minutes

Žurnalo „L'Officiel Lithuania“ pristatymo svečiai pirmieji išvydo ir pasimatavo naujausius prabangių prekės ženklų „Dolce&Gabbana“, „Prada“, „Versace“ ir „Giorgio Armani“ akinių modelius iš 2018 m. rudens bei žiemos kolekcijų. Šie stilingi akiniai jau labai greitai pasieks ir „Fielmann“ salonus.

 

Amžinos meilės simboliu – masyvia širdimi – inkrustuotam modeliui iš dueto „Dolce&Gabbana“ specialaus projekto Cuore Sacro neatsispyrė nė viena renginio viešnia, o nugludintus žydruosius brangakmenius primenantys masyvūs kvadratiniai saulės akiniai patraukė ne vieno vyriškio akį.

„Dolce & Gabbana“ akiniai „Cuore Sacro“

„Dolce & Gabbana“ akiniai „Cuore Sacro“

Drąsius futuristinius ir griežtų formų „Prada“ modelius rinkosi išskirtinumą mėgstančios stileivos. Ieškantys subtilios prabangos pozavo su išskirtiniais „Giorgio Armani“ akiniais, tarsi sakančiais, kad elegancija nebūtinai turi būti pastebima, o veikiau prisimenama.

„Prada“ akinių 2018 m. rudens kolekcija

„Giorgio Armani“ akinių 2018 m. rudens kolekcija

Minimalistiniai „Giorgio Armani“ akiniai

Provokuojanti, aistringa, viliojanti savo ryškiomis spalvomis ir formomis – tokia naujoji „Versace“ kolekcija, dedikuota šlovingajai Donatellai: ikoninę Medūzą kai kuriuose modeliuose keičia stilizuotas įpėdinės veido profilis. Gausiai auksu dekoruotos akinių kojelės ir išraiškingos kampuotos formos puikiai tiks norinčioms originalaus įvaizdžio.

„Versace“ akinių 2018 m. rudens kolekcija

„Versace“ akinių 2018 m. rudens kolekcija

Retro stiliaus „Versace“ akiniai

Išskirtinis 2018 m. rudens akinių kolekcijų modelis – retro stiliaus ir riboto leidimo „Ray-Ban“ akiniai Wings, dengti 24 karatų auksu, jų pasaulyje buvo pagaminta tik 500 vienetų. Vieną šių modelių pristatyti „Ray-Ban“ gerbėjams Baltijos šalyse patikėta būtent „Fielmann“.

„Ray-Ban“ akinių modelis „Wings“, dengtas 24 karatų auksu

„Akinių gerbėjams rekomenduojame turėti kelių skirtingų tipų akinius: vienus – skirtus darbui biure, kitus – drąsiam įvaizdžiui vakarėlyje, trečius – aktyviam poilsiui ar nerūpestingoms atostogoms. Kiekvienas turime kelias skirtingų batų poras įvairioms progoms ir sezonams, tad ir akinius galime rinktis pagal skirtingus mūsų poreikius.”, – sako netrukus savo salonus naujausių kolekcijų modeliais papildysiantys „Fielmann“.

Daugiau akinių iš 2018-2019 m. rudens ir žiemos kolekcijų - nuotraukų galerijoje:

/

Fotografas - Darius Kučys

susiję straipsniai

Rekomenduojame