Mada

Kokie gėlėti drabužiai ir aksesuarai madingi šią vasarą?

Atnaujinkite garderobą gėlių žiedais margintais pirkiniais, nuo suknelių, kelnių iki ranknių ar skarelių.
Reading time 1 minutes
@blaireadiebee / Instagram nuotr.

Romantiškas gėlių raštas, atrodo, niekada neišeina iš mados. Šaltuoju sezonu buvome jį kiek primiršę, bet pavasarį jis drauge su visa gamta vėl atgimsta. Gėlių rašto tendencijos turi ne vieną kryptį: nuo smulkių lauko gėlių iki labai masyvių gėlių raštų ar egzotiškų spalvų. Gėlėmis marginami ne tik drabužiai, bet ir rankinės, kiti aksesuarai – užtenka tik gėlėtos skaros, ir jūsų įvaizdis taps pavasariškai gaivus.

 

Šį sezoną ieškokite gėlėtų midi ilgio suknelių, madingos margintos intensyviais ryškiaspalviais gėlių žiedais. Stilinga detalė - pūstos rankovės, suteiksiančios tiek gėlėtoms suknelėms, tiek palaidinėms šiuolaikiškumo, ypač jei derinsite jas su grubesnio stiliaus daiktais: džinsais, kedais, odinėmis kelnėmis ar baikerių stiliaus striuke, plačiu odiniu diržu ir kt. Pasimatuokite plačias maksi ilgio gėlėtas kelnes, madingos ne tik standesnio kostiuminio, bet ir lengvo plazdančio audinio, tokios puikiai derės su madingomis basutėmis kvadratiniais priekiais.

 

Bene madingiausias gėlėtas vasaros aksesuaras - rankinė. Atkreipkite dėmesį, kad tendencijų viršunėse šį sezoną išvysite ne gėlėmis margintas, o 3D efekto gėlių žiedais siuvinėtas rankines. Itin madingi nedideli vakaro tipo rankinukai, puošti ir gėlių žiedais, ir akmenų inkrustacijomis, perlais ar plunksnomis.

Pirkiniai:

Drabužiai ir aksesuarai - Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame