Mada

Kaune įvyko išskirtinis mados šou „Gerumo haute couture 2018“

Kauno Pažaislio vienuolyne įsikūrusiame sveikatingumo komplekse „Monte Pacis“ pristatytas labdaros ir paramos fondo „Beautiful Heart“ organizuotas mados šou „Gerumo haute couture 2018“.
Reading time 2 minutes

Pristatymą parėmė Sakartvelo ir Kinijos Liaudies Respublikos ambasados Lietuvoje, renginio garbės svečiu tapo iš Paryžiaus atvykęs vienas talentingiausių gruzinų kilmės dizainerių Irakli Nasidze. Kita ypatinga viešnia – mados pasaulyje plačiai žinoma aksesuarų ir juvelyrinių dirbinių kūrėja Marie Beltrami, šį kartą jos kurtais galvos dangalais buvo padabinti podiumu žengę modeliai.
 

Susirinkusieji turėjo galimybę stebėti mados pristatymą auksinio rudens nugelsvintoje liepų alėjoje. Specialiai šiam renginiui I. Nasidze atgabeno savo aukštosios mados kailinių liniją „Avanti by Irakli Nasidze“, tai itin prabangūs šermuonėlių kailiniai. Pristatymui buvo naudota prancūzų kosmetika „La Bioethetigue Paris“, šis prekės ženklas pristato išskirtinę tobulo grožio koncepciją, tai itin pažangūs plaukų, veido ir kūno priežiūros produktai bei dekoratyvinė kosmetika. Pasak „La Bioethetigue Paris“ savininkės Lietuvoje ir Baltarusijoje Nadezdhos Goudkovos, jų prekės ženklo kuriamas preparatas „La Creme Beaute“ yra pirmasis produktas, akivaizdžiai gerinantis epidermio ir dermos sujungimą tarpusavyje.

„Gerumo haute couture 2018“ pristatymas

/

Renginyje buvo pristatyta ir modernaus meno atstovės, tapytojos iš Kinijos, Qiao Qi paroda „Bunnyfish“, kurią suorganizavo Kinijos Liaudies respublikos ambasada Lietuvoje. Paorods pavadinimas (liet. – triušiažuvė) – išskirtinis naujas personažas, kurį sukurti Qiao Qi įkvėpė kultūrų samplaika Paryžiuje. Šios parodos eksponatus galima įsigyti, o pusę sumos už parduotus meno kūrinius tapytoja ketina skirti labdarai.

 

„Gerumo haute couture 2018“ vakarą buvo surinkti beveik 5 tūkst. eurų, už kuriuos sunkiau besiverčiančių Kauno šeimų vaikams bus padovanoti kalėdiniai spektakliai ir kitos džiuginančios dovanos.

Akimirkos iš labdaros renginio

susiję straipsniai

Rekomenduojame