Mada

3 būdai, kaip stilingai derinti aukso spalvos rūbus ir aksesuarus kasdien

Auksas ir dieną, ir naktį – kas pasakė, kad metalu tviskančiais rūbais galime puoštis nebent išskirtinėmis progomis? Kaip mados pasaulyje dyla sezoniškumas, taip tirpsta ir tik dienai arba tik vakarui skirto garderobo stereotipai.
Reading time 1 minutes
@manhattan_fashion_styles / Instagram nuotr.

Šiandien asmeninė saviraiška yra madingo įvaizdžio pagrindas, todėl drąsiai maišykite visa, ko geidžia širdis: prabangą, vintažą, sportinį stilių ir klasiką, o unikaliais deriniais žongliruokite ne tik vakarėliuose, bet ir paprastą dieną.

 

Nors auksas pirmiausia siejamas su šventėmis, pabandykite jį įtraukti į dienos garderobą. Nuo ko pradėti? Pasitelkusi kontrastų harmoniją, derinkite blizgų rūbą su priešingo – kasdienio stiliaus. Tai galėtų būti auksu tviskantis sijonas ir minkštas jaukus megztinis. Įvaizdis atrodys elegantiškiau, jei megztinis bus vienspalvis, o bendras derinys – artimos spalvinės gamos, pavyzdžiui, prie auksinio sijono derinsite balintos kavos ar smėlio atspalvio megztinį, o ne raudoną ar mėlyną. Dieną galite vilkėti ir auksinį švarką, prie tokio stilingai atrodys plonas megztinis aukštu kaklu, vilnos audinio kiulotai ir standžios odos ilgaauliai.

Kitas aukso pažabojimo būdas – aprangą papildyti tik auksiniais elementais: diržu, liurekso kojinėmis ar ilgu šalikėliu, nedidele rankine, auliniais batais. Tokio derinio pavyzdys: klasikinis juodas švarkas, raštuota 8-ojo dešimtmečio stiliaus palaidinė su kaspinu po kaklu ir siauri džinsai, sukišti į auksinės sukritusios odos ilgaaulius.

Galite pradėti ir nuo dar mažesnių detalių – auksinių papuošalų. Subtilius minimalistinio stiliaus auskarus, grandinėlę, žiedus ar auksinius akinių rėmelius nesunkiai prisitaikys daugelis. Norinčioms mados eksperimentų šį sezoną siūlome grandinėlių diržus, masyvias aukso grandines ant kaklo, ekstravagantiškus auskarus ir kone plaštakos dydžio seges.

susiję straipsniai

Rekomenduojame