Mada

3 būdai, kaip stilingai derinti aukso spalvos rūbus ir aksesuarus kasdien

Auksas ir dieną, ir naktį – kas pasakė, kad metalu tviskančiais rūbais galime puoštis nebent išskirtinėmis progomis? Kaip mados pasaulyje dyla sezoniškumas, taip tirpsta ir tik dienai arba tik vakarui skirto garderobo stereotipai.
Reading time 1 minutes
@manhattan_fashion_styles / Instagram nuotr.

Šiandien asmeninė saviraiška yra madingo įvaizdžio pagrindas, todėl drąsiai maišykite visa, ko geidžia širdis: prabangą, vintažą, sportinį stilių ir klasiką, o unikaliais deriniais žongliruokite ne tik vakarėliuose, bet ir paprastą dieną.

 

Nors auksas pirmiausia siejamas su šventėmis, pabandykite jį įtraukti į dienos garderobą. Nuo ko pradėti? Pasitelkusi kontrastų harmoniją, derinkite blizgų rūbą su priešingo – kasdienio stiliaus. Tai galėtų būti auksu tviskantis sijonas ir minkštas jaukus megztinis. Įvaizdis atrodys elegantiškiau, jei megztinis bus vienspalvis, o bendras derinys – artimos spalvinės gamos, pavyzdžiui, prie auksinio sijono derinsite balintos kavos ar smėlio atspalvio megztinį, o ne raudoną ar mėlyną. Dieną galite vilkėti ir auksinį švarką, prie tokio stilingai atrodys plonas megztinis aukštu kaklu, vilnos audinio kiulotai ir standžios odos ilgaauliai.

Kitas aukso pažabojimo būdas – aprangą papildyti tik auksiniais elementais: diržu, liurekso kojinėmis ar ilgu šalikėliu, nedidele rankine, auliniais batais. Tokio derinio pavyzdys: klasikinis juodas švarkas, raštuota 8-ojo dešimtmečio stiliaus palaidinė su kaspinu po kaklu ir siauri džinsai, sukišti į auksinės sukritusios odos ilgaaulius.

Galite pradėti ir nuo dar mažesnių detalių – auksinių papuošalų. Subtilius minimalistinio stiliaus auskarus, grandinėlę, žiedus ar auksinius akinių rėmelius nesunkiai prisitaikys daugelis. Norinčioms mados eksperimentų šį sezoną siūlome itin madingus grandininius kūno diržus, masyvias aukso grandines-apykakles, ekstravagantiškus auskarus ir kone plaštakos dydžio seges.

susiję straipsniai

Rekomenduojame