Mada

Stilingi ir greiti paskutinės minutės Helovino kostiumai

Kartais susikurti įvaizdį, atitinkantį aprangos kodą ar tiesiog šventės temą, tereikia kelių minučių.
Reading time 2 minutes

Jeigu dar nepasiruošėte Helovino vakaro kostiumo, tačiau ketinate eiti vakaroti, siūlome išsirinkti greitą, bet stilingą variantą.

Juoda nuo-iki

 

Nuo iki juoda apranga atrodys subtiliai, elegantiškai, o kartu ir atitiks mistišką Helovino nakties nuotaiką. Galėsite drąsiai žengti iš vieno vakarėlio į kitą ir nesijaudinti dėl temos neatitinkančio aprangos kodo.

Tamsus makiažas

Vienas greičiausių būdų persikūnyti į nakties primadoną – fatališkas makiažas. Tai gali būti ryškios ir tamsios akys arba raudonojo vyno, sodrios violetinės, gal net juodos lūpos. Jei norisi dar drąsesnio varianto, derinkite ir tamsias akis, ir lūpas. Šį sezoną madingi gilių raudonų tonų šešėliai, tad Helovinas – puiki proga išbandyti netikėtas makiažo spalvas.

Plaukų aksesuarai ir papildomos detalės

Kad pasinertumėte į šiurpiosios nakties tematiką, pakaks ir mažų, tačiau efektingų detalių. Karališkas puotas primenantis akcentas – juoda perregimų nėrinių juosta pridengtos akys. Dideliais gėlių žiedais dekoruotas lankelis ar tiesiog į plaukus įsegtos dirbtinės gėlės atstos supaprastintą meksikiečių šventės Dia de Muertos personažo La Calavera Catrina variaciją. Paslaptingos kerėtojos įvaizdį sukursite plaukų aksesuaru, dabintu vualiu arba plunksnomis. Įspūdinga puošmena gali tapti masyvūs kabantys auskarai, žvilgančiais kristalais inkrustuoti plaukų aksesuarai, taip pat – originalūs akiniai.

 

1541002595291257 rosantica1541002600741292 percossi papi
1541002600861404 ranjana khan1541002659536372 jennifer behr
1541002704601015 poppy lissiman
„Rosantica“, „Percossi Papi“, „Ellery“, „Jennifer Behr“, „Poppy Lissiman“ (net-a-porter.com)

Vidiniai žvėrys

Gyvūnų kailio ir odos raštai yra viena ryškiausių šio rudens tendencijų. Leopardų dėmėmis, zebrų dryžiais ar gyvačių odos raštu marginti drabužiai ir aksesuarai – paprastas, bet stilingas pasirinkimas Helovino nakčiai.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame