Mada

5 išskirtinės „Hermès“ rankinės, dėl kurių varžomasi aukcionuose

Mados namų „Hermes“ rankinės jau seniai tapo aksesuarų legenda, jų geidžia ir naujienų gerbėjai, ir vintažinių lobių medžiotojai.
Reading time 3 minutes
„Hermès” rankinės, Sothebys.com nuotr.

Vieni seniausių aukcionų namų pasaulyje „Sotheby's“ suvienija meno, juvelyrikos ir mados gerbėjus, savo kolekcijas svajojančius papildyti išskirtiniais eksponatais arba dirbiniais. Šį kartą „Sotheby's“ surengė internetinį mados namų „Hermès“ pagamintų rankinių ir odinių aksesuarų aukcioną, kuriame pristatomi itin reti ir prabangūs modeliai, nuo mėlynos aligatorių odos „Hermes Mykonos Matte Alligator Birkin“, riboto leidimo „Hermes One Two Three and Away We Go Birkin“ iki šiaudinės „Hermès Wicker and Barenia Leather Picnic Bag Kelly“, įvertintos 40 tūkst. dolerių.

 

Apžvelgiame įdomiausias šio aukciono „Hermès“ rankines.

Hermès Birkin „One Two Three and Away We Go“

Apytikriai - 34 tūkst. - 40 tūkst. JAV dolerių

 

2018 metais pagaminta riboto leidimo „Hermès Birkin“ rankinė „One Two Three and Away We Go“ su paladžio spynele akį traukia grafišku marginimu. Šį abstraktų raštą sukūrė britų architektas ir menininkas Nigelas Peake'as. Rankinė yra visiškai nauja, parduodama su visais pridedamais aksesuarais: dėžute, specialiais nuo dulkių apsaugančiais maišeliais, spynelių užraktais ir kitais elementais. Paskutinysis rankinės statymas – 38 tūkst. dolerių, tačiau kitur ji parduodama už daugiau nei 70 tūkst. JAV dolerių.

Hermès Mykonos Matte Alligator Birkin

Apytikriai - 46 tūkst. - 55 tūkst. JAV dolerių

 

Rankinė pagaminta iš specialia technika dažytos matinės aligatorių odos, išskirtinumo jai suteikia reta spalva, itin prabangi oda ir auksinis užraktas. Rankinė nauja, pagaminta 2017 metais, parduodama su papildomų aksesuarų komplektu.

Hermès Wicker and Barenia Leather Picnic Bag Kelly

Apytikriai - 34 tūkst. - 40 tūkst. JAV dolerių

 

Ši iš žilvitinio karklo rankomis pinta „Hermès Kelly“ rankinė – itin reta, tai kolekcinis aksesuaras. Ją puošia odinės detalės ir paladžio užsegimas bei spynelė. Rankinė pagaminta 2018 metais, niekada nenešiota.

Hermès Black Birkin Shiny Niloticus Crocodile

Apytikriai - 50 tūkst. - 60 tūkst. JAV dolerių

 

Brangiausiai vertinama aukciono rankinė – blizgios Nilo krokodilų odos „Hermès Birkin“. Nilo krokodilų - didžiausių ir pavojingiausių Afrikos krokodilų – oda dėl jų retumo ypač vertinama, tokio tipo „Hermès Birkin“ modelių pagaminta labai nedaug. Rankinė turi auksinį užsegimą ir spynelę, ją žymi 2017 metų spaudas.

Hermès Fauve Barenia Matte Porosus Crocodile Birkin

Apytikriai - 40 tūkst. - 48 tūkst. JAV dolerių

 

Dar vienas unikalus modelis – 35 centimetrų „Hermès Birkin“ rankinė, pasiūta iš matinio dažymo briaunagalvių krokodilų odos. Karamelės atspalvio rankinę puošia paladžio užsegimas ir oda traukta spynelė, parduodama ne nauja, tačiau itin mažai nešiota, su papildomais aksesuarais. Pagaminta 2007 metais.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame