Mada

Platūs ilgaauliai – universalus pasirinkimas ir laisvalaikiu, ir pasipuošti

Mados savaitėms apsistojus Niujorke, Londone, Milane ir Paryžiuje, įtakingiausios stileivos užplūdo miestų gatves demonstruodamos šviežiausius tendencijų kąsnelius.
Reading time 2 minutes
Mados namų „Tibi“ (1), „Isabel Marant“ (3) archyvo ir Vida Press nuotr.

Kasmet mados savaičių metu minioje išsiskiria ryškiausios ateinančio sezono aprangos detalės, kurias svečiai savaip pritaiko savo stiliui, orams ir netgi bendriems miesto įvaizdžio bruožams. Praėjus mados mėnesiui, stileivų miniose bene daugiausia dėmesio ir susižavėjimo sulaukė platūs, apsmukę ilgaauliai batai, iš lentynų išstūmę ilgai jose užsibuvusius aptemptus ilgaaulius virš kelių ir atidavę laisvę kiek komfortiškesniam stiliui.

 

Nors šios tendencijos užuomazgos vis pastebimos pastaruosius metus, pagreitį ji įgavo tik vasarį. Ją stileivos pamėgo dėl absoliutaus universalumo. Apsmukę ilgaauliai nepriekaištingai atrodys bet kuriuo metų laiku ir nepastebimai įsilies tiek į dieninį, tiek į vakarinį aprangos derinį.

 

Tokio tipo ilgaauliai puikiai atrodys derinami su suknelėmis ir sijonais. Priklausomai nuo dienos meto, atitinkamai rinkitės šių drabužių ilgį. Pavyzdžiui, dienos metu subtilumo aprangai suteiks ilga arba vidutinio ilgio suknelė ar sijonas, derinami su ilgaauliais. O vakare šie drabužiai gali būti kiek trumpesni.

Platūs ilgaauliai padės sukurti modernios elegancijos derinį, jeigu sluoksniuosite drabužius. Mūvėkite džinsus, juos kiek uždenkite ilgais marškiniais, o šiuos – detalėmis puoštu švarku. Toks sluoksniavimo būdas padės sukurti bet kuriam dienos metui tinkamą derinį, mat apsmukę ilgaauliai vakare suteikia moteriškumo, modernios elegancijos, o dieną į kasdienę aprangą įneša elegancijos.

Kaip rinktis ilgaaulius? Apsmukę ilgaauliai batai šį sezoną yra įvairiausi. Nemažai jų – kaubojiško stiliaus, storu, masyviu kulnu, kiti – smailėjantys. Svarbiausia renkantis žinoti, ko iš šių batų siekiate ir kokį stilių labiausiai mėgstate. Kaubojiškų batų pikas jau pamažu užleidžia vietą klasikinei batų formai, storam kulnui. Tad jeigu norite dar papulti į laukinių vakarų stiliaus traukinį, suskubkite ieškoti būtent tokių ilgaaulių.

 

Jeigu esate klasikos mėgėja, siekiate stileivoms užbėgti už akių ir ryškiausias tendencijas pasigauti dar prieš joms išpopuliarėjant, rinkitės smailėjančius arba klasikinio tipo ilgaaulius. Tokie batai suteiks daugiau elegancijos, puikiai atrodys su vakarine apranga, suteiks daugiau puošnumo. Nebijokite įdomesnės pakulnės, ji gali būti ir apačion siaurėjantis, ir, atvirkščiai – platus.

Be to, šią tendenciją rinktis nė kiek nevėlu. Mažiausiai avima – vasaros metu, nors ir tuomet galite ją pritaikyti derinyje su trumpesnio kirpimo šortais ir ilgu švarku.

 

Ilgaaulius pradėkite mūvėti jau dabar ir derinkite juos iki pat karštų orų.

Tags

pavasaris
2019
lofficiel
tendencijos
mada
lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame