Mada

Išskirtinės vintažinės vakaro rankinės, kurias medžioja kolekcionieriai

Ar kada pagalvojote, kad pagrindine vakarinio įvaizdžio detale gali tapti ne suknelė ar bateliai, o ypatinga rankinė?
Reading time 2 minutes
www.1stdibs.com nuotr.

Šios vakarinės rankinės – reti mados laimikiai, kurie papuoštų ir kukliausią suknelę, nuo garsiųjų „Judith Leiber“ vakarinių delninių, puoštų gausybe kristalų, iki „Chanel“ lagaminėlių ir „Hermes“ pažibos.

„Hermes“

Itin reta autentiška mados namų „Hermes“ delninė iš Nilo krokodilų odos su auksuotomis detalėmis. Pagaminta 1990-1999 m., kaina – 15 tūkst. eurų.

„Vivian Alexander“

„Vivian Alexander“ vakarinė rankų darbo rankinė, puošta aukso spalvos detalėmis ir kristalais „Faberge Egg“. Rankinė parduodama su originalia dėžute ir specialiu maišeliu, pagaminta apie 1994 m. JAV. Kaina – 1166 Eur.

„Judith Leiber“

Labai reta „Judith Leiber“ vakarinė gulinčio dramblio formos rankinė, dabinta įvairiaspalviais „Swarovski“ kristalais ir auksuotomis detalėmis. Pagaminta 1990-1999 m., kaina - 3499 Eur.

„Paloma Picasso“

„Paloma Picasso“ odinė knygos formos vakarinė delninė su sendinto aukso spalvos detalėmis ir nusegama ilga rankena. Pagaminta apie 1980-1989 m., kaina – 1077 Eur.

„Judith Leiber“

Metalinė „Judith Leiber“ vakarinė delninė, inkrustuota įvairiaspalviais „Swarovski“ kristalais. Pagaminta XX a. pabaigoje, kaina – 2871 Eur.

„Givenchy“

Retas vakarinis mados namų „Givenchy“ pirštinių ir rankinės ansamblis iš ypatingai išdirbtos verstos odos ir aksomo, puoštas spalvingais akmenimis. Rankinės kraštai apsiūti natūraliu audinių kailiu, rinkinys pasiūtas apie 1960-1969 m. Kaina – 2512 Eur.

 

„Kathrine Baumann“

Riboto leidimo rankų darbo iš auksuoto metalo pagaminta „Kathrine Baumann“ vakarinė delninė „Barbie“, inkrustuota „Swarovski“ kristalais. Pagaminta apie 1990 m., kaina – 3499 Eur.

„Chanel“

Ypač geidžiama širdelės formos rankinė iš mados namų „Chanel“ 1995 m. pavasario ir vasaros kolekcijos su dvigubos C raidės logotipu. Kaina – 11 875 Eur.

„Chanel“

Reta mados namų „Chanel“ rankinė, pagaminta 1994 m. Lagaminėlio formos aksesuaras pasiūtas iš bronzos spalvos lakuotos odos, užsegamas magnetu. Kaina – 5312 Eur.

„Judith Leiber“

Ne vieno kolekcionieriaus taikinyje atsidūrusi „Judith Leiber“ vakaro delninė – buldogas. Rankinė nuo... iki... inkrustuota „Swarovski“ kristalais, ji priklausė poniai Kroc – trečiajai „McDonald's“ įkūrėjo Ray Kroco žmonai. Rankinė pagaminta 1980-aisiais, kaina – 3230 Eur.

susiję straipsniai

Rekomenduojame