Mada

Štai naujoji „it bag“, pelniusi mados aisturolių ir garsenybių simpatijas

Susipažinkite su mados pasaulį sužavėjusia „Bottega Veneta“ delnine.
Reading time 2 minutes

Naujasis „it bag“ rankinių gretose įsitvirtinti jau spėjęs modelis – „The Pouch“. Šią delninę sukūrė mados namų „Bottega Veneta“ kūrybos vadovas Danielis Lee, kurio darbai vienas po kito užkariauja mados aistruolių simpatijas.

 

Rankinę „The Pouch“ galima rinktis iš 10 skirtingų spalvų ir trijų dydžių, iš pintos, lygios arba metalizuoto efekto odos. Modelio kainos svyruoja nuo 1050 Eur už mažą dydį iki 2950 Eur už didelę pitonų odos delninę. Yra ir dar viena „The Pouch“ versija – „The Sponge“, išsiskirianti plonytėmis odos juostelėmis sukurta faktūra, dėl kurios rankinė yra panaši į kempinę. Šių modelių kainos siekia ir 6500 Eur.

 

Šiandien naująją „Bottega Veneta“ rankinę jau glaudžia dainininkė Rihanna ir manekenė Rosie Huntington-Whiteley. Šios delninės modelis taip sparčiai išpopuliarėjo, kad vos per kelias dienas buvo išparduotas tokiose prabangių prekių parduotuvėse kaip „Net-a-Porter“ ir „MyTheresa“. Italų mados namai „Bottega Veneta“ savo el. parduotuvėje net sukūrė laukiančiųjų sąrašą kai kurioms šių rankinių įsigyti.

 

 

 

 

„The Pouch“

/

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame