Mada

Taškuoto rudens taisyklės – maksimalizmas ir jokių spalvų

Šį sezoną dizaineriai ragina rinktis ne spalvas, o klasikinį variantą – juodai baltą taškuotumą.
Reading time 1 minutes

Taškuotais audiniais susižavėjome dar pavasarį, tačiau jie mūsų dėmesį kausto ir rudenį. Tik šį kartą dizaineriai ragina rinktis ne spalvas, o neutralų variantą – juodai baltą taškuotumą.

 

Kaip tokius rūbus ir detales pritaikyti naujam sezonui? Drąsiai vilkėkite taškelius nuo–iki. Jei derinsite drabužius, margintus skirtingų dydžių taškais, apranga atrodys šmaikščiai, bet moderniai. Vienas galimų variantų: smulkiai taškuota palaidinė ir stambiau – kelnės.

 

Vadinamasis polka dot taškelių raštas pritaikomas ne tik drabužiams, bet ir aksesuarams. Vieni stilingiausių rudens aulinukų – perregimi su audinio spalvą atitinkančiais taškeliais. Tokie aprangai suteiks elegancijos, tačiau atrodys kur kas įdomiau nei standartiniai juodi aukštakulniai.

 

Taškuoti aksesuarai aprangą gali paversti kiek vaikiška, tad apsvarstykite galimybę juos derinti prie klasikinio ir minimalistinio stiliaus rūbų, subtilių rudeniškų spalvų: bordinės, smaragdų žalios, rašalo mėlynos, balintos kavos, pilkos, pieno baltumo, plytų oranžinės.

 

Kai kurie nuo–iki taškuotus drabužius sieja su senamadiškumu. Tokiu atveju verta atkreipti dėmesį į rūbus, siūtus iš vienspalvio ir raštuoto audinio blokų. Blokais dėlioti drabužiai kuria modernumo įspūdį.

 

Pagr. nuotrauka - mados namų "Dice Kaye" archyvas

susiję straipsniai

Rekomenduojame