Mada

Romantiška detalė, akimirksniu pakeičianti įvaizdį

Plaukų aksesuarai - paprasta, tačiau įvaizdį akimirksniu pakeičianti detalė.
Reading time 2 minutes
@lucyflorals / Instagram nuotr.

Norisi ko nors naujo, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Greičiausias būdas atnaujinti įvaizdį – pasipuošti aksesuarais. Platus diržas kaipmat pakeis tiesios ar paltėjančios suknelės siluetą, siauras diržas-grandinėlė papuoš klasikinį švarką, o masyvūs auskarai vakariniu drabužiu pavers paprastą baltą marškinių suknelę.

 

Visgi šį kartą kviečiame prisiminti ne vienos pamirštą puošmeną, kuri ypač tinka vasariškomis dienomis. Tai į plaukus segami arba rišami kaspinai, suteikiantys aprangai elegancijos, romantikos ir akimirksniu atnaujinantys įvaizdį.

 

Galite plaukus suimti į laisvą uodegėlę ir perrišti paprastu dailiu kaspinu. Pastaruoju metu instagramo madistės pamėgo kaspinus su garsių mados namų logotipais ir pavadinimais. Iš kur tokių kaspinų gauti? Ogi įsigijus kokį aksesuarą nusirišti kaspinėlį nuo dėžutės. Žinoma, ne kiekviena galime įsigyti „Chanel“, „Dior“, „Gucci“ ar kitų prabangos pirkinių lengva ranka, tačiau apsilankyti siuvinių parduotuvėje ir įsigyti dailų aksomo, atlaso arba „grosgrain“ tipo kaspinėlį tikrai nėra sunku. Jeigu gaunate dovaną, perrištą dailiu audinio kaspinu, jo neišmeskite - gali būti, kad toks puikiai tiks šukuosenai papuošti.

 

Parduotuvėse rasite ir stilingų kaspinų-segtukų, kuriais susegti plaukai laikysis itin tvirtai. Deja, kaspinėliai neretai nuo plaukų nuslenka, todėl prieš perrišdama plaukus kaspinu, pirmiausia juos suriškite plaukų gumyte. 

 

Pasisemkite įkvėpimo, kaip puošti kasas kaspinais iš instagramo stilingųjų:

Pirkiniai:

Aksesuarai - Mytheresa.com, Net-a-Porter.com nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame