Mada

Naujasis mados pamišimas – prie apsauginių kaukių derantis manikiūras

Apsauginės veido kaukės įkvėpė naują tendenciją.
Reading time 2 minutes
@cassmariebeauty / Instagram nuotr.

Kai naujojo koronaviruso pandemija pasiekė ir mūsų šalį, niekam nė nekilo minties, kad apsauginės veido kaukės atneš tiek daug įvairių tendencijų, svarbiausia tuomet buvo saugotis kuo efektyviau. O dabar, kai kaukės vėl grįžo į mūsų kasdienybę, tačiau gyvename laisviau nei pirmaisiais apribojimų mėnesiais, pasaulyje veido kaukės tapo ne tik apsauga, bet ir stiliaus detale.

 

Kaukės, puoštos mados namų logotipais, gėlėtos, dekoruotos pačių, pasisiūtos iš šilkinių maišelių, skirtų prabangiems pirkiniams laikyti, vietoje kaukių ant veidų ryšimos šilkinės skarelės, kaukių audinio derinimas su drabužiais – kokių tik tendencijų nebuvo pastaraisiais mėnesiais.

 

Dabar metas dar vienai naujienai. Į mados padanges veržiasi apsauginių veido kaukių ir manikiūro deriniai. Vieni renkasi tiesiog kaukę atitinkančią nagų lako spalvą, o kiti išbando nagų dailę ir kaukių piešinius perkelia ant nagų. Nuo klasikinių raštų, tokių kaip leopardų dėmės, iki gėlių žiedų fragmentų, vaisių, žvaigždžių ar geometrinių marginimų – galite rinktis kokį tik norite motyvą, tačiau šis turi sutapti su kaukės audinio raštu.

 

 

 

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame