Mada

Svarbiausias pavasario drabužis - klasikinis lietpaltis. Kokie madingiausi šįmet?

Sezono gelbėtojas – klasikinio stiliaus lietpaltis, iš mados nesitraukiantis jau ilgą laiką.
Reading time 1 minutes
Getty Images nuotr.

Vandeniui atsparūs lietpalčiai atsirado dar XIX a. pradžioje, šio drabužio siluetai per du šimtus metų keitėsi daugybę kartų, tačiau lietpaltis išliko neatsiejama mūsų garderobo detalė. Tendencijose sukosi ir klasikiniai lietpalčiai itin suveržtomis talijomis, ir perregimi plastikiniai, ir oversized silueto ar dekonstruoti, o šį sezoną grįžtame prie klasikos. Stiliaus ikonos, tokios kaip Catherine Deneuve, Jane Birkin ar Kate Moss, tokius lietpalčius vilkėjo skirtingais dešimtmečiais, tačiau visos atrodė itin stilingai.

 

Lietpaltis – tikras gelbėtojas, kai keičiantis sezonams jau galime pasidžiaugti šiltesnėmis dienomis, tačiau kur buvęs kur nebuvęs užklumpa vėjas ar lietus. Taip pat tai be galo universalus drabužis, klasikinio stiliaus lietpaltis derės ir su džinsais, ir su kelnių kostiumu ar vasariška suknele, galite drąsiai derinti tiek aukštakulnius, tiek sportinius batelius ar madingąsias basutes kvadratiniais priekiais. 

 

Šį pavasarį dairykitės klasikinių lietpalčių, sujuosiamų diržais, nepraleiskite pro akis ir modernesnių siluetų, pavyzdžiui, įdomesniais ar paltintais atvartais, klostyto audinio arba sudurto iš skirtingų spalvų medžiagos. Spalvos vyrauja neutralios: įvairūs rudi, rusvi, žemės atspalviai, chaki, smėlio, klasikinė tamsiai mėlyna, juoda, pilka, taip pat tarsi prigesinti pasteliniai tonai, nuo apniukusio dangaus žydros iki pistacijų žalsvos.

susiję straipsniai

Rekomenduojame