Mada

Šis prekės ženklas kuria rūbus, išryškinančius riebalų klostes

Rodos, grožio sąvokos standartai pamažu traukiasi - pasaulis geidžia naujų formų.
Reading time 1 minutes
Instagram / @karolinevitto nuotr.

Pastaraisiais metais mados pasaulis pastebėjo vadinamojo plius dydžio rūbų paklausą ir ėmė skirti daugiau dėmesio apvalesnių formų klientams, radosi ir prekių ženklų, kovojančių už liekno kūno kulto panaikinimą.

 

Plius dydžio mados galimybes tyrinėjanti brazilų dizainerė Karoline Vitto nusprendė kurti rūbus, pabrėžiančius riebalų klostes. Tam tikrais kirpimais ir metaliniais aksesuarais suformuoti linkiai tarytum tampa rūbą prikeliančia detale. Tai gana netikėtas dizainerės pasirinkimas, mat dauguma prekių ženklų stengiasi savo kuriamasi drabužiais paslėpti apvalesnį pilvuką, rankas ar riebalų klostes.

 

Karoline Vitto suknelės išsiskiria įkarpomis, specialiomis juostomis ir metalinių plokščių aksesuarais – visi šie elementai pabrėžia riebalų klostes ir kūną suformuoja tarsi savotišką meno kūrinį.

Konstruodama rūbus Karoline naudoja specialiai paminkštinimais suformuotus manekenus, kurie atitiktų realias galimas kūno formas. Pasak dizainerės, kiekvienas kūnas yra savitai gražus, o tai, kad mūsų akys nėra įpratusios prie naujų grožio formų, tėra pačių susikurta riba, kliudanti žvelgti plačiau ir gyventi laisviau. Ji kelia ir klausimą – jei negali aprengti pilnesnės figūros žmogaus, ar esi tikras dizaineris?

Dizainerės žodžiuose tiesos yra – gyvendami stereotipų ir kultų kupiname pasaulyje prisirišame prie dalykų, kurie atrodo savaime suprantami, bet gyvenimas yra kur kas platesnis nei drabužiai, sužymėti dydžiais.

 

Tags

mada
grožis
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame