Mada

Kolekcija, įkvėpta Davido Abrahamso fotografijų ir objektų žaismės

Mada ir fotografija, turinčios stiprią tarpusavio sąsają, susijungusios sukuria tai, kas jaudina, išreiškia savitumą, interpretacijas ir parodo, kokie skirtingi gali būti kuriančių individų požiūriai.
Reading time 1 minutes

Pasitelkusi fotografiją, o tiksliau nuotraukose matomų objektų formas, Emilija Viskontaitė sukūrė kolekciją, kurios, kaip sako dizainerė, inspiracinio atitikmens, atlikusi paieškas, nerado. Toks drabužių kūrimo principas leido naujai sukurti ir interpretuoti tai, kas šiuolaikiniame meno kūrimo procese nebuvo aptarta ar buvo sieta kitokia prasme mados ir fotografijos atžvilgiu.


 

Pirminis kolekcijos įkvėpimo šaltinis – fotografo Davido Abrahamso nuotraukos bei jose matomi objektai, perteikti drabužių siluetais. Taip pat moteriškumo samprata, grožio įprasminimas ir kaip natūralaus veiksnio suvokimas. Pagrindinė kolekcijos mintis išreikšta formomis ir interpretacija – pagrindine kūrėjo veiklos dalimi. Kolekcijos pavadinimas „Viewfinder“ simbolizuoja vaizdo ir formos paieškas, skirtingą matymą bei suvokimą individo aplinkoje.

Drabužiai, stilius – Emilija Viskontaitė

Nuotraukos – Deividas Bendžius

Makiažas – Domantė Antanaitytė

Modelis – Emilė Užtupaitė / DUO Managament

Video - Vilius Ancikas

„Viewfinder“

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame