Mada

Naujos kolekcijos mūza tapo poetė Indrė Valantinaitė

Saulėtekio metu poetė I. Valantinaitė dalyvavo naujos rudens ir žiemos kolekcijos fotosesijoje.
Reading time 2 minutes

Plečiantis elegancijos ir patogumo suderinimo galimybėms, šilkinės, kašmyro ar plonos vilnos suknelės tampa kasdieniu Lietuvos moterų pasirinkimu. Būtent todėl lietuviško prekės ženklo „URSULA studio“ 2018 metų rudens-žiemos sezono kolekcijoje karaliauja suknelės. Patogūs siluetai, kišenės ir visiems figūros tipams pritaikyti modeliai siūlo iš naujo prisijaukinti istoriškai moteriškiausią apdarą.

 

„Suknelė – idealus drabužis šiuolaikinei moteriai, čia dera praeities ir šiandienos mados aktualijos. Juk turint vos keletą šių drabužių ir keičiant aksesuarus bei viršutinius apdarus įvaizdis kasdien bus kitoks“, – sako prekės ženklo įkūrėja Lina Kasperavičienė.

 

Sprendimą rudens kolekcijos veidu pasikviesti poetę Indrę Valantinaitę ji vadina natūraliu ir žaviai pabrėžiančiu prekės ženklo kūrybinę liniją: „Mes kuriame intelektualioms, subtilioms ir mados vėjų neblaškomoms moterims, kurios visuomet išlaiko asmeninį stilių ir tuo įkvepia kitus. Indrė idealiai atitinka mūsų klienčių vertybes“.

Kuriame intelektualioms, subtilioms ir mados vėjų neblaškomoms moterims.

Kolekcijai sukurti buvo pasitelktas Lietuvos mados dizaino padangėje retai sutinkamas šilkas. Taip pat – natūralia prabanga, o kartu ir paprastumu pasižymintys vilna bei kašmyras.

Nerijaus ir Gintarės nuotrauka

„Mums jau įprastu tapęs kuklus minimalizmas dažnai prasilenkia su lietuvišką madą norinčių vartoti klientų poreikiais. Be jokios abejonės, nereikėtų leistis į kraštutinumus, tačiau subtiliai marginto audinio suknelė ne tik aktuali tendencija, bet ir be galo lengvai derinamas rūbas su kitais stiliaus vienetais. Sukneles šį sezoną drąsiai vilkėkite su stambaus mezgimo susiaučiamais megztiniais, švarkais, padidinto silueto paltais ar megztiniais aukštu kaklu. O keisdama aksesuarus ir avalynę lengvai sukursite skirtingos nuotaikos įvaizdžius“, – teigia kolekcijos fotosesijos stilistė Miglė Kazėnaitė.

Nerijaus ir Gintarės nuotrauka

„URSULA studio“ 2018 m. ruduo ir žiema

 

/

Fotografai - Nerijus ir Gintarė

Stilistė - Miglė Kazėnaitė

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame