Mada

„Boilersuit“ - universalus rūbas, kuriuo lengvai sukursite išskirtinį įvaizdį

Kombinezonai mados pasaulyje – jokia naujiena, tačiau šiemet jie įgauna naują formą.
Reading time 2 minutes

Darbininko kostiumą primenantį siluetą dizaineriai šiemet pavadino boilersuit ir įrašė šį terminą į mados žodyną. Praktiškas, derinimo pastangų nereikalaujantis, tačiau įspūdį keliantis drabužis netruko nugulti ne tik fashionistų, bet ir nuosaikaus stiliaus gerbėjų spintose.


 

Pirmieji vientisus kombinezonus pradėjo dėvėti anglies katilų (angl. coal-fired boilers) prižiūrėtojai. Laisvas siluetas, ilgos rankovės ir kelnės bei vientisas sujungimas saugojo juos nuo suodžių bei nesklandumų įlipant ir išlipant pro siaurą katilo angą. Vėliau kombinezonai pastebėti ir kitų darbininkų, apsaugos darbuotojų bei karininkų aprangoje.


 

Japonijos politikai dėvėdavo kombinezonus primenančią uniformą kaip nuolatinio karinio pasirengimo ženklą, o Winstonas Churchillis pasitikdavo užsienio diplomatus bei prezidentus dėvėdamas specialiai jam pasiūtą vientisą vilnonį klasikinį kostiumą.

2019-ieji prikėlė šį legendinį drabužį naujam gyvenimui. Jį rasime bene kiekvienoje garsiausių mados namų pavasario ir vasaros kolekcijoje. Céline, Giambattista Valli, Prada, Stella McCartney ir kiti šiemet pristatė savo darbininko kostiumo interpretacijas, adaptuotas šiuolaikinėms veiklioms, skubančioms ir drąsioms moterims. Kombinezonams panaudota lakuota oda, margintas šilkas, grubi medvilnė, kantri stilius ir romantiškos detalės jau įtikino ne tik mados avantiūroms visada pasiryžusias stiliaus ikonas, bet ir klasikos ar net minimalizmo šalininkes.

Kodėl verta rinktis darbininko kostiumą primenantį drabužį? Tai lengviausias būdas sukurti išskirtinį įvaizdį ir jis nereikalauja ypatingų pastangų. Dėvėkite jį su mėgstamais aukštakulniais, elegantiška delnine ir įžūliai prabangiais auskarais vakaro metu arba su sportiniais bateliais ir akiniais nuo saulės dieną. Šis drabužis neturi net sezoniškumo. Atšilus orams po juo galite vilktis marškinėlius ir, nusiėmusi kombinezono viršų, jo rankoves susirišti ant klubų, o rudenį po juo vilkėkite golfą arba džemperį. Praktiškas ir patogus šios tendencijos pritaikymas garantuoja, kad ji bus aktuali dar ne vieną sezoną, o galbūt net pretenduoja į „amžinos klasikos“ titulą. Taigi kombinezonas – drabužis, į kurį verta investuoti, nes jis jūsų spintoje ketina pasilikti ilgam.

Tags

mada
stilius
tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame