Mada

Tendencija, įkvėpta namuose vykstančių vaizdo konferencijų

Tereikės vieno drabužio, kad būdama namuose ir dalyvaudama vaizdo konferencijoje atrodytumėte profesionaliai.
Reading time 1 minutes

Daugelis mūsų dabar dirba iš namų, todėl prisitaikėme prie naujų darbo sąlygų – įprastus susirinkimus pakeitė vaizdo konferencijos. Jeigu bendrauti reikia tik su kolegomis, galbūt patogus džemperis ir tinka, tačiau jei laukia prezentacija ar pokalbis su klientais, profesionalesnis įvaizdis nepakenks. Vis dėlto nereikia skirti valandos pasiruošti konferencijai, pakanka kelių akcentų: dailios šukuosenos, minimalaus makiažo ir vieno drabužio, kuris akimirksniu pakeis jūsų įvaizdį.

 

Tai klasikinio stiliaus švarkas, kurį galite užsimesti tiek ant palaidinės, tiek ant sportinių marškinėlių ar net sportinės liemenėlės. Kadangi vaizdo konferencijoje tesimato kalbančiojo veidas ir dalis krūtinės, karantino metu atsirado ir nauja tendencija - klasikiniai boxy silueto švarkai ir sportinė apranga, nuo liemenėlių ir tamprių iki treninginių kostiumų ar net šilkinės pižamos. Šį sezoną madingiausi oversized (didesnio dydžio) klasikiniai švarkai platinta pečių linija. Itin populiarūs neutralių atspalvių, pavyzdžiui, rusvi, smėlio, pilki, juodi, chaki, taip pat siūti iš languoto audinio arba odiniai.

Jei norisi įvaizdį patobulinti, vilkėdama platų švarką priderinkite kelis aksesuarus. Galite įsisegti stilingus metalinius žiedinius arba vintažinio stiliaus auskarus, pasipuošti minimalistine grandinėle (arba jas sluoksniuoti), užsirišti šilkinę skarelę.

Pirkiniai:

Švarkai - Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame