Mada

Batelių kvadratiniais priekiais šlovės valanda: kokių ieškoti ir prie ko juos avėti

Mados viršūnėje pabuvo naktinukų tipo atlasinės suknelės, vidutinio ilgio lengvi satino sijonai, spalvoto kailio detalės, hipiško rašto marškinėliai, fanny pack stiliaus rankinės ir sportiški neoniniai atspalviai. Šįkart šlovės valanda pradėjo tiksėti batams kvadratinėmis nosimis. Tokia avalynė šį sezoną tinkama avėti bet kuriuo dienos metu ir lengvai pritaikoma kiekvienam aprangos kodui.
Reading time 3 minutes
Instagram, @styleheroine nuotr.

Mados viršūnėje pabuvo naktinukų tipo atlasinės suknelės, vidutinio ilgio lengvi satino sijonai, spalvoto kailio detalės, hipiško rašto marškinėliai, fanny pack stiliaus rankinės ir sportiški neoniniai atspalviai. Šįkart šlovės valanda pradėjo tiksėti batams kvadratinėmis nosimis. Tokia avalynė šį sezoną tinkama avėti bet kuriuo dienos metu ir lengvai pritaikoma kiekvienam aprangos kodui.

 

Batai kvadratiniu priekiu gali būti įvairūs: dažnai prekės ženklai pristato kolekciją, kurioje šią tendenciją pritaiko savo braižui. Pavyzdžiui, mados kūrėjai, kurių kolekcijos pasižymi elegancija, klasika, pristato labiau vakarui pritaikytus batus kvadratine nosimi – jie gali būti padengti atlasine medžiaga, siuvinėti karoliukais ar net brangakmeniais. Taip pat jų kvadratas gali būti aptakesnis, ne toks platus, puoštas metalo detalėmis, o pakulnė – kokia nors išskirtine detale, pavyzdžiui, geometrine figūra.

 

Kasdienės avalynės gamintojai pirmenybę teikia funkcionalumui – tokių kūrėjų batai yra pagaminti iš odos ar zomšos, jie nėra perkrauti detalėmis ar papuošimais. Būtent dėl to tampa akivaizdu, kad batai kvadratiniu priekiu yra vienas universaliausių ir madingiausių šio pavasario pasirinkimų. Daug ypatingų pastangų avint batus kvadratine nosimi šį sezoną dėti nereikia. Tokia avalynė yra itin patogus pasirinkimas šventėms ir darbui. Skirtingai nei, tarkime, stiletto stiliaus batai, dėl plataus priekio kvadratinis priekis leidžia nesunkiai atrasti patogų pasirinkimą netgi plačią pėdą turinčioms moterims. Todėl galite turėti vieną porą tokių batelių, kurie bus tinkami darbo dienai biure, o vėliau – vakarėliui mieste.

Ieškokite ne pernelyg ryškių batų kvadratiniu priekiu, mat pati batelio forma yra įdomi ir gana sudėtinga. Todėl ryškūs tokio stiliaus batai gali sukurti perkrautą įvaizdį ir bus sunkiai pritaikomi. Ieškokite neutralių, žemės ar smėlio spalvos atspalvių. Mėgstančios drąsesnius aksesuarus turėtų ieškoti ypatingų raštų, pavyzdžiui, gyvūno arba, atvirkščiai – bes-palvių, pagamintų iš permatomo plastiko. Iš esmės, batų spalvą ir papuošimus svarbu rinktis ir derinti atsižvelgiant į asmeninį stilių, nes kvadratinis priekis aprangoje tampa gana ekstravagantiška detale.

 

Išmokti derinti batus kvadratiniu priekiu – itin svarbu tam, kad išvengtumėte neskoningų stiliaus klaidų. Juos derinkite prie trumpintų kelnių arba, atvirkščiai – prie ilgų, platėjančių. Kvadratinė nosis puikiai atrodys ir derinyje su laisva, raštuota vidutinio ilgio suknele arba sijonu. Elegancijos suteiksite, jei kasdienėje aprangoje avėsite kiek puošnesnius batus – tiesiog avėkite juos su įdomia detale, pavyzdžiui, blizgančiomis ar skirtingų spalvų kojinėmis. Taip pat nesirinkite nei pernelyg aukštos, nei žemos pakulnės – idealu, jei ji bus vidutinio aukščio, mat kvadratinė nosis vizualiai pamažina pėdą.

Ypač madinga, jei šį sezoną rinksitės įsispiriamus aukštakulnius – jie šiltojo sezono metu užims ypatingą vietą jau kelintus metus iš eilės. Ši tendencija dėl atviros pakulnės labiau tinkama kasdieniams reikalams tvarkyti – kiek mažiau oficialioms progoms. Nors, atradus ekstravagantišką pakulnę, tokie bateliai aprangai suteiks šventiškumo, ypatingumo. Būtent šio stiliaus batus kvadratine nosimi rinkitės atsakingiausiai – siekdami progiškumo, pirmenybę teikite dizainui, o vėliau – spalvoms ir papildomoms detalėms. Taip lengviau žongliruosite apranga.

Prekių ženklų ir Net-a-Porter.com nuotr.

Tags

tendencijos
bateliai
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame