Mada

„L'Officiel Lithuania“ skaitytojai pagerbė K.Lagerfeldo atminimą

Vasario pabaigoje mirus mados korifėjui Karlui Lagerfeldui, „L'officiel Lithuania“ pakvietė dizainerio gerbėjus pagerbti jo atminimą juodai balta apranga, nes būtent tokius ansamblius rinkosi ir pats Karlas.
Reading time 1 minutes
Instagram nuotr.

Balti idealiai išlyginti marškiniai aukšta apykakle, juodas klasikinis griežto kirpimo švarkas, juodos prigludusios kelnės, nukirptos odinės pirštinės, juodas kaklaraištis ir blizganti segė, masyvūs juodi saulės akiniai ir atgal sušukuoti balti plaukai – būtent tokį Karlą Lagerfeldą ne vienerius metus buvo įpratęs matyti visas pasaulis.

 

Deja, vasario 19 d. Paryžiuje šio dizainerio gyvybė užgeso, K. Lagerfeldui buvo 85-eri. Kūrybos vadovo neteko asmeninis K. Lagerfeldo prekės ženklas, garsiausi prancūzų mados namai „Chanel“ ir italų pasididžiavimas „Fendi“. Tačiau dizainerio indėlis į mados pasaulį neginčijamas, nuo visur atpažįstamo mados namų „Fendi“ monogramų FF rašto, stilizuotų „Chanel“ tvido kostiumėlių ir apskritai naujam gyvenimui prikelto šių mados namų vardo iki jaunųjų podiumo žvaigždžių garsinimo ir, žinoma, fantastiškų mados kadrų, mat Karlas ir pats buvo itin talentingas fotografas.

 

Vasario 20 d. žurnalas „L'Officiel Lithuania“ pakvietė savo skaitytojus pagerbti dizainerio atminimą juodai baltais rūbais – deriniu, kurį daugiau nei 30 metų rinkosi ir pats K. Lagerfeldas.

susiję straipsniai

Rekomenduojame