Mada

Laikraščių spauda marginti rūbai - sugrįžęs mados klyksmas

Laikraščių spauda marginti rūbai populiarūs buvo prieš beveik 20 metų, tačiau šiandien jie atgimsta nauja stiliaus banga.
Reading time 2 minutes
Instagram / @hoskelsa ir @camillecharriere nuotr.

Beveik prieš 20 metų tuometinis mados namų „Dior“ kūrybos vadovas Johnas Galliano pristatė savo 2000–2001 m. rudens ir žiemos kolekciją, atnešusią ne vieną mados naujovę. Čia demonstruoti džinsiniai garsiosios „Dior Saddle bag“ (balno tipo) rankinės modeliai, saulės akiniai vientisais geltonais stiklais, batika blukinto denimo rūbai (interpretuoti šių metų „Dior“ vasaros kolekcijoje) ir rudens sezoną grįžtanti tendencija – laikraščių iškarpomis marginti modeliai, nuo švarkelių, suknelių, lietpalčių iki ilgaaulių.

 

 

Prie laikraščių spaudiniais margintų rūbų populiarinimo prisidėjo ir tuomet rodytas televizijos serialas „Seksas ir miestas“, tapęs sezono tendencijų diktatoriumi. Jo herojė Carrie Bradshaw, kurios personažą kūrė aktorė Sarah Jessica Parker, pirmoji pasigaudavo naujausius mados vėjus, tad nenuostabu, kad seriale ne kartą puošėsi „Dior“ modeliais, taip pat ir laikraščių iškarpomis marginta asimetriško kirpimo suknele.

 


Ikonišku pramintas laikraščių raštas šį rudenį grįžta į mados aukštumas. Iš naujo jį jau atrado modeliai Elsa Hosk, Rosie Huntington-Whiteley, Kendall Jenner, taip pat jos seserys Kylie Jenner ir Kim Kardashian. O ką gi jos renkasi? Laikraščiais margintus sijonus, rankines, palaidines, kelnes ir net bikinius. Tendencijų prognozuotojai jau kelia klausimą - ar šis raštas nenukonkuruos pastarojo meto žvaigžde tapusių gyvūnų kailių ir odos marginimų?

 

Tags

mada
stilius
tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame