Mada

Žaliųjų citrinų pakerėti - kaip instagrameriai pritaiko šį madingą atspalvį

Šis atspalvis suteiks įvaizdžiui gaivos ir jaunatviškumo ne tik vasarišką dieną, bet ir lietingą, kai reikės šiltesnio rūbo ar lietpalčio.
Reading time 1 minutes

Kiekvienam pravartu spintoje turėti kelis universalius rūbus, pavyzdžiui, mėlynus džinsus, mažą juodą suknelę, baltus marškinius ar klasikinį pilką švarką – tokie tiks prie visko. Tačiau nesibaiminkite ir spalvinių eksperimentų, jie pagyvins įvaizdį ir suteiks jam išskirtinumo. Siūlome išbandyti madingą žaliųjų citrinų atspalvį. Nors gana neįprasta, ši spalva spėjo pavergti mados aistruolių širdis, o instagramas jau lūžta deriniais su žyme #limegreen.

 

Kaip prisijaukinti laimų žalumą? Jeigu rengtis ryškiai nedrąsu, išsirinkite vieną laimų žalumo rūbą, o kiti tegul būna neutralių atspalvių. Pavyzdžiui, balti klasikiniai marškiniai, mėlyni džinsai ir žalsvas švarkas. Kitas variantas – sportiniai marškinėliai, juodos klasikinės pieštuko silueto kelnės, balti sportiniai bateliai ir žalias lietpaltis. Galite rinktis ne tik žalią rūbą, bet ir aksesuarą: kedus, rankinę, skarelę, kojines, auskarus. O galbūt dar kitokią detalę – žalią manikiūrą ar akių šešėlius. Pasisemkite stiliaus įkvėpimo iš laimų žalumą pamėgusių mados instagramerių:

Pirkiniai:

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame