Mada

Mados pasaulio pokyčiai - Londono mados savaitė atveria duris kiekvienam

Mados pasaulį pasitinka dar vienas pokytis – Britų mados taryba nusprendė atverti Londono mados savaitę visiems norintiems, nuo šiol bus galima įsigyti bilietus į mados šou ir VIP zonas.
Reading time 53 seconds
Getty Images nuotr.

Pastaruoju metu mados pasaulis linksta vis arčiau žmogaus – šiandien jau galime stebėti tiesiogiai transliuojamus mados šou, kolekcijų nuotraukos į portalus ir socialinius tinklus keliamos dar pristatymų metu, o instagrame dizaineriai, makiažo meistrai ir modeliai gausiai dalijasi užkulisių vaizdais.

 

Vis dėlto net ir praskleidus užuolaidas, slepiančias taip geidžiamą mados pasaulį, mados savaitėmis vykstančiuose kolekcijų pristatymuose apsilankyti vis dar gali tik gavusieji specialius leidimus arba kvietimus. Tačiau Londono mados savaitė sumaišė kortas ir jau rudenį ketina rengti du kolekcijų pristatymų tvarkaraščius. Vienas jų bus skirtas kviestiniams svečiams (pirkėjams, mados redaktoriams, garsenybėms bei spaudos atstovams), kitas kvies apsilankyti visus norinčius, žinoma, įsigijusius bilietus. Oficialioje Londono mados savaitės svetainėje skelbiama, kad standartinis vienos dienos bilietas kainuoja 135 ‎£, o galimybė pristatymus stebėti iš pirmosios eilės – 245 ‎£.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame