Mada

Mados namai LV pristato prabangų apsauginį veido skydą už beveik 1 tūkst. dolerių

Prieš kurį laiką britų mados namai „Burberry“ pristatė klasikiniu langelių raštu margintas apsaugines veido kaukes, o dabar stilingą apsaugą pasiūlė ir „Louis Vuitton“.
Reading time 1 minutes

Jau daugiau nei pusmetį mados pasaulis įsitraukęs į kovą su naujuoju koronavirusu. Kad padėtų ligoninėms suvaldyti pandemiją, prabangūs mados namai ėmėsi stabdyti savo veiklą ir gaminti apsaugines priemones medicinos personalui: chalatus, kombinezonus, kaukes, pirštines, taip pat ir dezinfekcinį skystį.

 

Dabar, kai krizė kiek aprimo, pasauliniai ženklai pristato vis daugiau madingų apsaugos priemonių, skirtų ne tik apsisaugoti nuo virusų, bet ir savitam stiliui pabrėžti. Po akimirksniu išpirktų „Off-White“ apsauginių veido kaukių jų sėkmę bando pakartoti mados namai „Burberry“, pagaminę antimikrobines veido kaukes, margintas garsiuoju langelių raštu. O dabar atėjo metas atpažįstamais logotipais puošti ne tik kaukes, bet ir apsauginius veido skydus - būtent tokį naują aksesuarą pristatė prancūzų prabangos ženklas „Louis Vuitton“.
 

LV monogramų raštu papuošta ant galvos tvirtinama skydo juostelė ir skydo kraštai. Fotochrominio efekto skydas (apšviestas tiesioginių saulės spindulių jis patamsėja) saugo ir nuo UV spinduliuotės. Šis aksesuaras – naujosios „Louis Vuitton“ kruizinės kolekcijos modelis, kurį, manoma, bus galima įsigyti jau nuo lapkričio pabaigos. Prognozuojama kaina – apie 970 JAV dolerių.

susiję straipsniai

Rekomenduojame