Mada

5 madingiausios pavasario ir vasaros spalvos

Šie atspalviai užkariavo 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijų podiumus, o dabar veržiasi ir į mūsų spintas.
Reading time 3 minutes
Mados namų nuotr.

Su metais tampa vis sunkiau išrinkti kelias madingiausias sezono spalvas, kaskart jų atsiranda vis daugiau ir daugiau. Todėl šįmet pristatome ne tik madingiausias spalvas, bet ir jų grupes. Ryškią paletę pavasarį ir vasarą siūlo mados namai „Bottega Veneta“, „Jacquemus“, „Balmain“, jų kolekcijose švieste šviečia neoniniai atspalviai – nors tai praėjusių metų „topas“, neonas dar nesitraukia. Atrasti švelnesnę gamą kviečia „Louis Vuitton“ ir „Loewe“, o visai priešingą spalvą – juodą – vasarai siūlo „Prada“, „Versace“ ir „N21”.

1. Neonas

Nuo ikoniškais tampančių „Jacquemus“ rožinių atspalvių iki oranžinės, matytos „Bottega Veneta“ ir „GCDS“ kolekcijose, – neoniniai atspalviai grįžta ir šią vasarą. Drąsios spalvos taip pat lydi mados namų „Valentino“ (įspūdingai atrodo spalvingos ir ilgos bohemiško stiliaus suknelės) ir „Marni“ kūrybą, o „Louis Vuitton“ iš ryškiaspalvių audinių siuva klasikinius vyriškus kostiumus.

2. Sviestinė balta

Įprasta, kad vasarai skirtose kolekcijose matome daugiau baltos spalvos variacijų. Šį sezoną sterilią baltą keičia vadinamoji sviesto balta, kuriai būdingas šiltesnis tonas. „Loewe“, „Alexander McQueen“, „Bottega Veneta“ ir „JW Anderson“ kviečia atrasti plačią balkšvų atspalvių paletę, nuo pieno baltos, dramblio kaulo atspalvio iki pilkintų, tarsi dulkėtų tonų.

3. Pasteliniai atspalviai

Minkšti ir švelnūs atspalviai 2020 m. pavasario ir vasaros podiumuose konkuruoja su ryškiaisiais, pastelinius šį sezoną rinkosi mados namai „Fendi“, „Armani“, „Louis Vuitton“, taip pat „Valentino“. Ypač populiarūs vasarą būs įvairūs melsvi, žydri ir romantiški rausvi tonai. Madinga vilkėti nuo... iki... pastelinių atspalvių derinius arba pagyvinti juos neoniniais akcentais.

4. Karamelė, šokoladas ir kava

Vienas pavasario ir vasaros netikėtumų – įvairūs rudi atspalviai, pasipylę mados namų „Ermenegildo Zegna“, „Loewe“, „Valentino“, „Fendi“, „N21” kolekcijose. Nuo šiltos karamelinės, rūdžių rudumo, tamsios šokoladinės ar skrudintų kavos pupelių iki balintos kakavos – rudi atspalviai mados padangėse įsitvirtins ilgam.

5. Vasariška juoda

Nors šiltąjį sezoną esame linkę spalviškai „palengvinti“ savo garderobą, kai kurie mados namai siūlo neatsisakyti pamėgtos juodos. „Versace“, „Vetements“, „Prada“ ir „Bottega Veneta“ kviečia papildyti spintas juodais vasariško dizaino drabužiais ir aksesuarais, nuo plazdančių suknelių, marškinių iki lengvų lietpalčių.


 

Mados namų nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame