Mada

Kaip vienijasi mados industrija, pasauliui susidūrus su koronavirusu?

Pagaminusios dezinfekcinius gelius ligoninėms, prabangos prekių grupės LVMH ir „Kering“ toliau telkiasi siekdamos užkirsti kelią naujojo koronaviruso plitimui.
Reading time 1 minutes
„Louis Vuitton", 2008 m., mados namų nuotr.

Dvi Prancūzijos prabangos prekių grupės LVMH ir „Kering“ dabar stoja į kovą su apsauginių kaukių trūkumu ir planuoja didelį naujos produkcijos pristatymą. Kol kas 10 milijonų vienetų pagamins LVMH, o 3 milijonus - „Kering“.

 

Verslininko  François-Henri Pinaulto valdoma grupė „Kering“ neseniai suteikė finansinę paramą „Institut Pasteur“ - tarptautiniam tyrimų ir švietimo institutui, užsiimančiam mokslo, medicinos ir visuomenės sveikatos pažanga, Šiuo metu institutas atlieka mokslinius COVID-19 viruso tyrimus.

 

Nors visos ne pirmojo būtinumo gamyklos Italijoje dabar turi būti uždarytos, „Gucci“ grupė (priklausanti „Kering“) laukia patvirtinimo iš Italijos ministro pirmininko Giuseppe Conte, kad galėtų imtis medicininių kostiumų gamybos. Planuojama pagaminti 55 tūkst. vienetų.

 

Mados namai „Balenciaga“ ir „Saint Laurent“ ruošiasi gaminti apsaugines kaukes. Pranešama, kad įmonės laikysis griežčiausių savo darbuotojų sveikatos apsaugos priemonių, kai tik procesai ir medžiagos bus patvirtinti kompetentingų institucijų.

 

Prada“ praėjusią savaitę pradėjo gaminti apsauginę aprangą ir kaukes, skirtus medicinos personalui Italijoje. Bus pagaminta 80 tūkst. chalatų ir 110 tūkst. kaukių.

susiję straipsniai

Rekomenduojame