Mada

Madingiausias šio sezono džinsų modelis ir su kuo jį derinti

Nors karantino laikotarpiu daugelis jau pavargo nuo išpopuliarėjusių „oversized“ džemperių ar sportinių kostiumų, platintų siluetų tendencija nesitrauks ir vasarą.
Reading time 2 minutes
@katty_lars, @shloka / Instagram nuotr.

Šį sezoną pasitinkame praktiškesnes mados tendencijas – siaurus ir itin prigludusius rūbus keičia patogūs laisvi siluetai. Į spintas pamažu braunasi plačios maksi ilgio kelnės ir „oversized“ džinsai. Pavasarį ir vasarą madingi bus ne tik maksi ilgio, bet ir platūs trumpinti džinsai, taip pat denimo kiulotai ar laisvo silueto džinsai aukštintu liemeniu.

 

Kad ir su kuriuo viršutinės dalies rūbu derintumėte džinsus aukštintu juosmeniu, talijos neslėpkite – išryškinkite ją drabužį arba jo priekinę dalį užkišę už kelnių juosmens. Tai ne tik paryškins džinsų modelį, bet ir sukurs ilgesnių kojų efektą.

 

Šiltąjį sezoną plačius džinsus siūloma derinti su klasikiniais baltais marškiniais, prigludusiais sportiniais ar polo stiliaus marškinėliais ir platintais klasikiniais švarkais (ypač madingi odiniai). Artėjant vasarai verta atkreipti dėmesį į trumpintas megztas ir nertas palaidines ar braletes, tokias siūlo mados namai „Balmain“, „Stella McCartney“, „Alaia“, „Jason Wu“, „Dries Van Noten“ ir „Jacquemus“. Viena pavasario tendencijų – sportinės braletės, margintos mados namų logotipais, pavadinimais ir monograminiais raštais, tokios puikiai tiks prie džinsų aukštintu liemeniu.

 

Jeigu norisi drąsesnio įvaizdžio, prie plačių džinsų vilkėkite palaidines, marškinius ir megztinius griežtesne platinta pečių linija. Į tendencijas sugrįžta „denim on denim“ įvaizdžiai, kai prie džinsų derinami džinsiniai marškiniai ir švarkai.

 

Žvilgtelėkite, su kuo plačius džinsus derina instagramo madistės:

2021 m. pavasario ir vasaros modeliai:

Pirkiniai:

Džinsai - Net-a-porter.com 

susiję straipsniai

Rekomenduojame