Mada

Apie mados pokyčius - tarptautinėje diskusijoje „Mados ateitis / Posūkis tvarumo link“

Paryžius, Tokijas, Niujorkas ir Vilnius - šiuos išskirtinius miestus apjungė SUSTAINABLE FASHION WEEK Vilnius tarptautinė diskusija "Mados ateitis / Posūkis tvarumo link" (Future of Fashion / Shift to Sustainability).
Reading time 2 minutes
Anna Sullivan / Unsplash nuotr.

„Tvari mada prasideda nuo kūrėjo, gamintojo ir baigiasi ties vartotoju. Tai savotiškas ciklas, kuriame dalyvauja daugybė grandžių ir kiekvienos iš jų indėlis į tvarumą yra ženklus, - sako mados dizaineris, SUSTAINABLE FASHION WEEK Vilnius bendraįkūrėjas Serge Gandžumian. Todėl ypatingai džiugu, kad šiai mūsų diskusijai pavyko suburti tiek daug skirtingų žmonių, kurie pasidalino labai įvairia savo patirtimi, žengiant ar bandant žengti tvarumo keliu. Jų vertingos įžvalgos ir mums patiems leidžia matyti, kurioje vietoje mes esame, kaip ir su kuo eiti toliau".

 

Ar tvari mada iš tiesų yra dabartinė tendencija, kokie yra mados industrijos ypatumai ir paradoksai, kaip į pokyčius reaguoja / turi reaguoti didieji prekių ženklai, kaip apgalvoti mados gaminį, kad jis iki smulkmenų būtų tvarus, ar Paryžiui pavyks tapti tvarios mados sostine iki 2024 m., o gal tai padarys Vilnius, o gal mada tiesiog negali būti tvari? Apie visa tai ir daugiau kviečiame sužinoti šio išskirtinio turinio diskusijoje, atsidarius šią nuorodą:

SUSTAINABLE

SUSTAINABLE FASHION WEEK Vilnius organizuotos tarptautinės diskusijos dalyviai: Isabelle Lefort, "Paris Good Fashion" bendraįkūrėja (Paryžius, Prancūzija), Frederic Chaubin, buvęs "CitizenK" redaktorius (Paryžius, Prancūzija), Yoshinori Kawamura, marketingo profesionalas (Japonija/Nyderlandai), Tomoki Kikuchi, kostiumų dizaineris (Tokijas, Japonija), Lucine Janjigian, PVH (Niujorkas, JAV) ir Marija Palaikytė, mados tendencijų prognozuotoja (Vilnius, Lietuva).

 

Diskusiją atidarė SUSTAINABLE FASHION WEEK Vilnius bendraįkūrėjas, mados dizaineris Serge Gandžumian. Diskusijos moderatorius - prof. dr. Eugenijus Skerstonas, leidinių apie išvaizdos kultūrą autorius ir radijo laidų vedėjas.

 

SUSTAINABLE FASHION WEEK Vilnius - tai privati iniciatyva, užgimusi šių metų rudenį, kasmetinis renginys, startavęs su jaunųjų ateities dizainerių tvarios mados kolekcijų pristatymu Vilniaus senamiesčio širdyje. Ant unikalaus iš saulės modulių podiumo, sumontuoto ant Rotušės laiptų, jaunieji kūrėjai puikiai įrodė, kad tvarumas gali būti ir gražus, ir funkcionalus.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame