Mada

Kviečiame prisijungti! 8 mados iššūkiai karantino metu

Laikas namuose pasilinksminti! Kviečiame jungtis prie karantino mados iššūkių.
Reading time 4 minutes
@styled.bysophie, @oh_liverpool_lou, @deimantekazenaite, @skipdin, @wfhfits / Instagram nuotr.

1. WFHFits

Pasidalykite savo naminiu biuro įvaizdžiu. Tai gali būti kas nors labai ekstravagantiško, o galbūt priešingai – itin patogaus ar netikėto. Galbūt dirbate kompiuteriu mirkdama vonioje, gal gaudydama saulės vonias balkone, vilkėdama bikinį, o gal patogiai įsitaisiusi krėsle, įsliuogusi į minkštą pliušinį kombinezoną. Paskyrą „WFHFits“ (Working From Home Fits) ir iššūkį sukūrė trys redaktoriai iš JAV ir Jungtinės Karalystės. Parodykite savo namų biuro stilių, nusiųskite @wfhfits ir galbūt atsidursite jų paskyroje.

2. #HomeCouture

„Namų haute-couture“ iššūkis kviečia atkurti realius aukštosios mados įvaizdžius naudojantis kasdieniais daiktais. Nuo šiukšlių maišų, tualetinio popieriaus, žurnalų iki rankšluosčių. Išlaisvinkite savo fantaziją ir susikurkite haute-couture įkvėptą linksmą įvaizdį, vertą raudonojo kilimo.

3. #DressUpFriday

Pagaliau savaitgalis! Pasipuoškite penktadienio proga priėmę Mary Benson mados iššūkį. Prekės ženklo „Mary London“ įkūrėja siūlo penktadienio proga palikti patogiąją pižamą ir išsipustyti. Dailiai susišukuokite, apsirenkite vakarinį ansamblį, priderinkite papuošalus, makiažą ir stilingai sumuškite su namiškiais taurėmis. O galbūt ir su draugais, įsijungę vaizdo pokalbių programėlę.

4. #InstaRainbowChallenge

Nepasiduokite slogioms mintims, geriausias vaistas nuo jų – ryškios spalvos. Tai nusprendusios influencerės Zeena Shah ir Natalie Wall sukūrė itin spalvingą iššūkį. Kiekvieną savaitės dieną vis kita spalva rengiatės nuo galvos iki kojų. Pirmadienis raudonas, antradienis oranžinis, trečiadienis rausvas, ketvirtadienis geltonas, penktadienis žalias, o kitas savaitės dienų spalvas rasite @oh_liverpool_lou instagramo paskyroje.

5. #GoingNowhereButFuckItImGettingDressed

Apranga gali akimirksniu pakeisti mūsų nuotaiką, todėl pasinaudokite savo spintos turtais. Lįskite iš patogių treningų ir kurkite stilingus derinius, net jei ir liekate namuose. Leandra Medine Cohen, tinklalapio „Man Repeller“ įkūrėja, kviečia prisijungti prie iššūkio, kuris skamba maždaug taip „Einu niekur, bet velniop, vis tiek rengiuosi stilingai“.

6. Online Met Gala Event

Bene svarbiausias mados pasaulio pokylis „Met Gala“ šįmet dėl koronaviruso buvo atidėtas. Tačiau kaip kompensaciją „HFMetGala“ skelbia 4 iššūkius. Pirmasis – nufotografuoti, kaip puoštumėtės šių metų „Met Gala“ renginyje, jei galėtumėte jame dalyvauti. Svarbu laikytis šių metų pokylio temos - „About Time: Fashion and Duration“. Antrasis – sukurti įvaizdį tik iš vieno prekės ženklo drabužių ir aksesuarų, kuris bus paskirtas dalyvaujančiam šiame iššūkyje (ženklo patys pasirinkti negalėsite). Trečiasis - susikurti įvaizdžius tik iš savo spintoje esančių drabužių ir aksesuarų. Jokių naujų pirkinių! Ketvirtasis – atskleisti savo iliustracinius gabumus ir nupiešti pasirinktą modelį iš realios kolekcijos arba sukurti savo dizainą. Šie iššūkiai vyksta „Twitter“ tinkle @HFMetGala paskyroje.

1586510457149705 eu306tixqaacnoi1586510457106619 eu306u2wsaexrtj
1586510457225288 eu306ufwoaauuv 1586510457171960 eu306wixgaur8 d

7. #AllDressedUpWithNowhereToGo

Kasdien dirbti iš namų gali būti tikrai nuobodu, o kas būtų, jei dirbdama namuose atrodytumėte tarsi princesė? Idėja kilo Sophie Kjøller, kuri paskatino savo sekėjus dalintis nuotraukomis, kuriose veikia kasdienius dalykus, tačiau atrodo net labai nekasdieniškai. Nuostabi vestuvinė ar vakarinė suknelė, kai dirbate kompiuteriu prie baro stalo – kodėl gi ne?

8. Miegamojo garderobas

Kai dėl karantino dauguma leidžiame laiką namuose, instagrame ėmė plisti iš pagalvių pagamintų suknelių tendencija. Tai labai paprasta, tereikia prisidėti prie kūno didelę pagalvę ir sujuosti plačiu diržu. Tokiomis suknelėmis jau pasipuošė galybė socialinių tinklų garsenybių. Nuotraukas, kuriose „vilki“ šias sukneles jos žymi viena populiariausių instagramo grotažymių #outfitoftheday ir, žinoma, papildo stilingais aksesuarais, nuo sportinių batelių, aukštakulnių iki rankinių. Prie šio iššūkio jau prisidėjo ir garsiosios Lietuvos influencerės, tokios kaip Deimantė Kazėnaitė ar Karolina Meschino.

susiję straipsniai

Rekomenduojame