Mada

Mados namai „Chanel“ atsisako egzotiškų odų ir natūralaus kailio

Vieni įtakingiausių mados namų „Chanel“ gruodžio pradžioje pareiškė, kad ateityje ketina stabdyti egzotiškų odų ir natūralaus kailio naudojimą.
Reading time 1 minutes

Keičiantis klientų vertybėms ir augant informacijos pasiekiamumui, gausėja pirkėjų, norinčių žinoti, kaip ir iš ko pagaminti jų įsigyjami daiktai. Atsakingos mados svarbą pabrėžia ir vis daugiau garsių mados namų. Naudoti natūralų kailį šiandien jau atsisakę „Gucci“, „Armani“, „Michael Kors“, „Burberry“, „Stella McCartney“, „Versace“, „DKNY“, „Calvin Klein“ ir kiti.

 

Apie galimybę prisidėti prie etiškos mados šalininkų jau kurį laiką svarstė ir „Chanel“. Tačiau gruodžio pradžioje prancūzų legenda vadinami „Chanel“ pralenkė kai kuriuos mados grandus viešai pareikšdami, kad artimoje ateityje ketina savo kolekcijose nebenaudoti ne tik natūralaus kailio, bet ir įvairių egzotiškų odų. Į egzotiškų odų sąrašą „Chanel“ įtraukė krokodilų, driežų, gyvačių ir rajų odą.

 

„Chanel“ atstovai teigia, kad nuo šiol mados namai telksis į modernių medžiagų, kurios galėtų atstoti natūralų kailį bei odą, paieškas ir naujas gamybos technologijas.

susiję straipsniai

Rekomenduojame