Mada

10 stilingų pavyzdžių, kaip vilkėti klasika vadinamus megztinius aukštu kaklu

Pasisemkite įkėpimo iš stilingiausių garsenybių – kaip jos vilki „must have“ rudens pirkiniu vadinamus golfus ir plačius megztinius aukštu kaklu.
Reading time 57 seconds
@pernilleteisbaek, @gittabanko, @ariviere / Instagram nuotr.

Žiemai įsisiūbavus, spintose pradedame ieškoti vis šiltesnių drabužių – nuo vilnos švarkų, jaukių „oversized“ megztinių iki itin universalių golfų. Pastarieji ypač tinkami sluoksniuotiems įvaizdžiams kurti, kai vilkime daugiau drabužių.

 

Vienas sluoksniavimo pavyzdžių – prigludęs golfas, klasikinė liemenė, kostiuminis švarkas, midi ilgio sijonas, ilgas paltas, ilgaauliai aukštu kulnu, o jei norite, papildomai ant palto galite užsimesti didelę megztą skarą. Nors drabužių atrodo daug, tinkamai suderinti siluetai, spalvos ir audiniai leis susidėlioti šiltą, tačiau ne „sluoksniuoto svogūno“ tipo, o elegantiškai atrodančią aprangą.

 

Šį kartą kviečiame pasižvalgyti, kaip golfus, palaidines ir didelius megztinius aukštu kaklu vilki garsenybės – nuo Zendayos, Rihannos iki seserų Hadid. Pasisemkite stiliaus įkvėpimo ir galbūt kai kuriuos savo turimus drabužius atrasite iš naujo.

Getty Images nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame