Mada

„Pantone“ paskelbė 2020 metų spalvą

Spalvų institutas „Pantone“ specialiame renginyje atskleidė pagrindinę kitų metų spalvą.
Reading time 1 minutes
„Pantone“ nuotr.

„Pantone“ yra sistematizuota spalvų derinimo sistema, tačiau mados pasaulyje šis spalvų institutas yra vienas iš keleto svarbiausių oficialių tendencijų įstatymų leidėjų. Kasmet „Pantone“ artėjant Naujiesiems paskelbia būsimą kitų metų spalvą. 2019-ųjų „Pantone“ metų spalva tapo koralinė. Šis nuotaiką skaidrinantis atspalvis garsiausiuose podiumuose spėjo susigriebti galybę simpatijų ir sulaukė stileivų dėmesio gatvėse. O šiandien šiltas koralinis atspalvis užleidžia vietą naujai 2020 metų pažibai - klasikinei mėlynai (spalvų sistemoje pažymėta kodu PANTONE 19-4052).

 

 

Suteikdamas ramybę, pasitikėjimą savimi ir vidinę harmoniją, šis amžinasis mėlynos atspalvis pabrėžia mūsų troškimą turėti patikimą ir stabilų pamatą, ant kurio būtų galima pastatyti ateitį, peržengus naujosios eros slenkstį. PANTONE 19-4052 Classic Blue - tai laikui nepavaldus atspalvis, dėl savo paprastumo ir prislopinto tono toks ilgesingas ir elegantiškas. Ši spalva, tarsi pasiūlydama prieglobstį, suteikia žmogaus dvasiai ramybės pojūtį, padeda susikaupti ir tikslingai nukreipti mintis. 

 

Technologijoms judant į priekį ir atsiradus galimybėms sukurti ar atkartoti kone viską, žmonėms trūksta patikimumo, sąžiningumo ir apsaugos, o būtent tai ir simbolizuoja naujoji 2020 metų spalva. Classic Blue kviečia atsipalaiduoti, įsiklausyti į vidinius savo norus, atrasti tikrumą, stabilumą ir harmoniją.

1575532475600922 pantone color 2020

susiję straipsniai

Rekomenduojame