Mada

Miegamasis mieste - kaip dienai pritaikyti buduaro stiliaus drabužius

Vasara yra laikas, kai koketiški drabužiai įgauna prasmingą vardą ir be nuodėmės jausmo gali išeiti į gatves.
Reading time 2 minutes
@sororitevintage, @constantly_k, @heyhegia / Instagram nuotr.

Jokia paslaptis, kad miegamojo drabužius ar apatinius primenantys rūbai vis užsuka į madą. Tendencijų viršūnėje kiekvieną sezoną atsiranda tai šilkinės pižamos, tai braletės ar net šilko chalatai. O šią vasarą prie tendencijų prisijungia miegamojo drabužių nėriniai.

 

Trumpai apibrėžiant, kokie konkretūs miegamojo drabužiai madingi šią vasarą, tai – suknelės, sijonai ar palaidinės su nėrinių detalėmis ir šilku ar jo imitacija. Ir nesijaudinkite, nors teoriškai ši tendencija vadinama miegamojo drabužiais, ji toli gražu nėra skirta vartytis lovoje. Atvirkščiai – šį sezoną dizaineriai pristatė adaptuotas tokių drabužių kolekcijas, skirtas nešioti gatvėse.

 

Miegamojo rūbų tendencijos dažniausiai būna skirtos vietoms ir progoms, kur reikia pasipuošti, bet negalioja griežtai formalus tonas. Tai gali būti gimtadieniai, mergvakariai, prabangūs renginiai, kolekcijų pristatymai ar net vestuvės. Todėl verta investuoti į tokį drabužį, kuris atrodys prabangiai.

 

Lengviausiai derinama bus suknelė su nėrinių detalėmis. Rinkitės švelnias, pastelines arba „dulkėtas“ spalvas, pavyzdžiui, balkšvą, dulkėtų mėtų ar rausvą spalvas. Su nėriniais galite ieškoti kontrastų ir įdomių paletės derinių. Taip sukursite lengvą, moteriškai sentimentalų ir tikrą „miegamojo“ įvaizdį.

Palaidines derinkite prie lengvų sijonų arba plačių, lengvos medžiagos kelnių. Stenkitės išlaikyti lengvą, neįpareigojantį įvaizdį dėvėdama plataus kirpimo drabužius. Juk kažin ar miegamajame buvo patogūs aptempti drabužiai.

Kalbant apie aksesuarus – nepersistenkite, tokio tipo drabužiuose nėriniai juos atstoja. Derinį su „miegamojo“ drabužiais galite „pasaldinti“ didele delnine ir įspiriamais aukštakulniais arba šio sezono numylėtine – rankine ant kaklo.

susiję straipsniai

Rekomenduojame