Mada

Kaip stilingai prie įvaizdžio derinti madingąsias mikro rankines?

Rankinė moterų pasaulyje – savotiškas pasaulio centras. Jame telpa tiek, kiek reikia kiekvienai moteriai, ir dar šiek tiek. Rankinės kiekvieną sezoną vis kitokios – kartais jos itin didelės ir išraiškingos, kartais pakeičia paskirtį, tačiau galime būti ramūs – jos niekada nepaliks pirmosios drabužinių eilės.
Reading time 2 minutes
@jacquemus / Instagram nuotr.

Turbūt sunku atrasti žmogų, kuris nežino posakio apie kone universaliausią moterišką rūbą – mažą juodą suknelę, tik šįkart mados pasaulyje tai – ne ji. Tai – maža rankinė, kuri dar vadinama mikrorankine. Jeigu mažą rankinę įsivaizduojate tiesiog įprastai nedidelę, pagalvokite dar kartą.

 

Šio sezono maža rankinė šiek tiek prieštarauja posakiui, kad į ją telpa visas moters gyvenimas. Šioje vargu ar telpa mobilusis telefonas. Tačiau ji – lengva, puošni ir lengvai randa savo vietą daugelyje aprangos derinių.

Mikrorankinės mikroderinys

Mikrorankinėms nereikia per daug pastangų ieškant vietos aprangoje. Jos atlieka svarbiausią ir tikrąją aksesuaro funkciją – papildo derinį. Būtent todėl mikrorankinė neturi būti puošta papildomomis detalėmis ar spalviškai įnoringa. Ji gali būti vienspalvė ir paprastos struktūros.

 

Rinkitės tokią mikrorankinę, kuri lengvai derėtų prie įvairių spalvų. Lengviausia derinti neutralias (juoda, pilka, kūno, tamsiai mėlyna) ir žemės (rusvai žalsva, ruda, smėlio) spalvas. Stenkitės ieškoti tokios, kuri nebūtų apkrauta detalėmis, kad ją lengvai pritaikytumėte prie įvairaus metalo atspalvių ir keleto skirtingų medžiagų, tekstūrų.

Paradoksalu, bet mikrorankinė, nors ir yra nedidelė bei universali, gali daug pakeisti derinyje. Paprastai mikrorankinė tampa atsvara didelėms drabužių struktūroms arba „oversized“ drabužiams. O svarbiausia, ji gali būti pritaikoma bet kuriai progai.

Rinkitės „oversized“ kirpimo švarką ir tokio pat stiliaus kelnes. Po švarku vilkėkite aptemptus marškinėlius be rankovių. Tokį derinį nepriekaištingai papildys mikrorankinė. Kadangi šiandien parduotuvių lentynose galite rasti daugybę pasirinkimų, rankinę galite rinktis aprišamą apie juosmenį arba ranką. Tai taps stilinga atsvara platiems drabužiams ir subtiliai pabrėš siluetą ar jo dalį. Nors čia, žinoma, tiks ir paprasta, rankoje laikoma rankinė.

Taip pat šis mikroaksesuaras tiks renkantis plačią midi suknelę. Kadangi tokio tipo suknelė kiek padidina siluetą, nedidelė rankinė puikiai atsvers ir vizualiai sumažins derinio formas.

susiję straipsniai

Rekomenduojame