Mada

Stilingosios ir namams, ir miestui renkasi prancūziškos elegancijos įkvėptas pižamas

Pastarieji įvykiai pasaulyje kaip niekados padėjo įvertinti namų aplinkos svarbą kasdieniame gyvenime. Kartais nepastebime, kad namai – tai aplinka, kurioje praleidžiame itin daug laiko, todėl kasdienybėje svarbus ne tik patogumas, bet ir gera savijauta. Būtent ši mintis paskatino „MJrever“ dizainerę Moniką Janavičienę kurti namų aprangą, kuri būtų ne tik patogi, bet ir teiktų prabangos jausmą, estetinį pasitenkinimą.
Reading time 2 minutes
„MJrever“ nuotr.

Ženklo istorija prasidėjo kūrėjai beauginant pirmagimį, kai laikas, praleistas namie, paskatino ieškoti būdų, kaip praskaidrinti rutiną ir suteikti jai ypatingumo. „Buvimas namuose reikalauja patogumo, tačiau gerai savijautai kartais reikia ir kažko ypatingo, kas džiugintų žiūrint į veidrodį kasdien“, - teigia ženklo kūrėja.

 

Ženklo vizija – suteikti šį ypatingą prabangos jausmą, kurio kartais taip trūksta kasdienėje rutinoje. „MJrever“ poilsio ir laisvalaikio aprangos ženklas įkvėptas prancūziškos elegancijos ir estetikos. Norime, kad kiekviena moteris, vilkinti šiuos poilsio drabužius namuose jaustųsi lyg prabangiuose rūmuose, kad apranga teiktų džiaugsmą ir pasimėgavimą. Internetinėje „MJrever“ parduotuvėje rasite platų pasirinkimą nuo personalizuotų šilko pižamų ir namų dekoro detalių iki laisvalaikio aprangos bei nuotakos įvaizdžio kolekcijos.

Šilko pižamos ir chalatai yra kuriami pagal individualius užsakymus su Jūsų pasirinktais inicialais. Asmeniškumas ir individualumas yra svarbios vertybės šiuolaikiniam žmogui, todėl siekiame kiekvienam klientui suteikti šį išskirtinumo pojūtį, lydėsiantį kiekvieną dieną. „MJrever“ produkcijai naudojamos kokybiški medvilnės, dirbtinio bei gryno šilko audiniai užtikrina patogų ir malonų poilsį tiek ne tik nakties, bet ir dienos metu.

 

Neretai manoma, kad pižama ar laisvalaikio apranga gali būti dėvima tik miego metu. Tačiau ne vienas mados tendencijų analitikas pastebi, kad poilsio ir kasdienės, ar net oficialios aprangos deriniai tampa ne mažiau populiarūs. „MJrever“ šilko pižamos ar kita laisvalaikio apranga gali būti dėvima ne vien namuose, bet ir derinama su kasdieniais ar net vakariniais įvaizdžiais. Šią tendenciją demonstruoja ir žinomos Lietuvos moterys – stilistės, influencerės, visuomenės veikėjos, kurių instagramo įrašuose neretai galima išvysti ir „MJrever“ produkciją.

1594895781698538 unnamed 1 1594895781814285 unnamed
„MJrever“ nuotr.

Keturis metus gyvuojantis „MJrever“ ženklas tapo atpažįstamas ne vien Lietuvoje, bet ir Rytų Europos šalyse. Personalizuota „MJrever“ produkcija neretai pasirenkama ne tik asmeniniam dėvėjimui, bet ir kaip dovana ypatingomis progomis. Daugiau apie patį ženklą bei siūlomą produkciją galite sužinoti internetinėje „MJrever“ parduotuvėje www.mjrever.com.

susiję straipsniai

Rekomenduojame