Mada

Jungiasi dvi žinomus modelius užauginusios Lietuvos modelių agentūros

Daugiau nei dvidešimt metų dirbanti modelių agentūra Baltic model management (BMM), užauginusi tokias žinomas manekenes kaip Carmen Kass, Julij Steponavičiūtė, Dovilė Viršilaitė, Svetlana Lazareva, Aistė Jasaitytė, Indrė Aleksiuk ir daugelį kitų, nusprendė atidaryti vyrų diviziją.
Reading time 3 minutes
Modelis JULIJA STEPONAVIČIŪTĖ - ARMANI veidas

Iki šiol reprezentavusi tik merginas, dabar pasaulinei mados industrijai agentūra paruoš ir tinkamus duomenis turinčius modelius vaikinus.

 

„Mūsų partneriai, klientai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje jau seniai klausinėja, kada turėsime pasiūlyti vyrų modelių. Kai kuriems darbams patvirtindavome savo pažįstamus ar mūsų modelių merginų draugus,“ - pasakoja BMM direktorė Ingrida Bruggemann. „Dabar nusprendėme rimtai užsiimti ne tik merginų, bet ir vaikinų modelių vadyba. Bendradarbiaujame su virš 100 žinomų modelių agentūrų visame pasaulyje, dauguma jų dirba tiek su merginomis, tiek su vaikinais, tad ieškoti naujos rinkos mums nereikės, užsakymų gauname jau dabar,“ - priduria BMM verslo plėtros vadovė Agnė Augutavičiūtė.

 

Ar nesunku tokioje mažoje šalyje kaip Lietuva, kurioje yra ne viena su vyrais dirbanti modelių agentūra, surasti norinčius modelio karjerą pradėti vaikinus? „Mums pasisekė – prie mūsų prisijungė vienintelė Lietuvoje tik vyrus reprezentuojanti agentūra, First face model. Jų vadovė Aistė Andrijauskaitė anksčiau buvo Baltic model management modelis, ji pradėjo karjerą dar 14-os metų. Tad didžioji naujiena yra ta, kad mūsų agentūros jungiasi, Aistė toliau padės ieškoti naujų perspektyvių vaikinų, o mes planuosime jų veiklą Lietuvoje ir užsienyje,“ - pasakoja Ingrida.

1570796297863079 bmm modelis indre aleksiuk 1111570796272722485 bmm modeliai kipras baltru nas ir kornelija toc ionyte f vaidas jokubauskas aprangos galerija
BMM Modelis Indre Aleksiuk; BMM modeliai Kipras Baltrūnas ir Kornelija Točionytė, nuotrauka - Vaidas Jokubauskas, Aprangos galerija

Mados pasaulis nuolat keičiasi, kasmet pastebimos naujos tendencijos, tad kokių veidų ieškoma šįmet? „Dabar labai paklausūs įdomių bruožų, skirtingų rasių, įvairių tautybių modeliai. Kas anksčiau buvo laikoma „negražu“, dabar yra pliusas. Tarkim, didelė nosis, atlėpusios ausys, randas, „išpūstos“ ar pernelyg siauros akys, dideli smakrai, aukštos „ateivių“ kaktos – vertinamas bet koks išskirtinumas, atkreipiantis dėmesį. Žinoma, komerciniai, klasikinių, taisyklingų bruožų modeliai visada turės darbo. Mes kaip agentūra esame ištikimi savo principams, žiūrime ne tik į išorinį grožį, nes vien jo neužtenka. Žmogaus asmenybė yra itin svarbu, modelis turi būti komunikabilus, pozityvus, geranoriškas, charizmatiškas, gebantis klausytis ir turintis noro mokintis. Aišku, tai galioja ne tik modeliams – juk visi mes pastebime ir jaučiame simpatiją tiems, kurie spinduliuoja vidinę energiją,“ – sako BMM direktorė.

1570796258723401 bmm modelis kipras baltru nas
BMM modelis Kipras Baltrūnas

Baltic Model Management moko, kaip reikia vaikščioti, pozuoti prieš kameras, rengtis, bendrauti, suteikia begalę informacijos apie modelių pasaulį ir planuoja tarptautinę karjerą nuo pat pirmojo žingsnelio. Lapkričio pabaigoje šiais metais atrasti vaikinai ir merginos bei jau dirbantys modeliai turės galimybę pasirodyti geriausioms pasaulio agentūroms – BMM kvietimu, į Vilnių atskrenda virš 20-ies garsiausių agentūrų, žinomų topmodelių agentų iš Milano, Paryžiaus, Londono, Niujorko, Tokijaus, Berlyno, Barselonos ir kitų mados industrijos sostinių.

 

1570796337602895 1 bmm modelis gediminas kundrotas 9
BMM modelis Gediminas Kundrotas
1570796368380050 1 bmm projektu vadove ru ta fokaite  direktore ingrida bac elyte bruggemann ffm direktore aiste andrijauskaite  bmm verslo ple tros vadove agne augutavic iu te  fotografas lucas bruggemann

BMM projektų vadovė Rūta Fokaitė, Direktorė Ingrida Bačelytė, Bruggemann FFM direktorė Aistė Andrijauskaitė, BMM verslo plėtros vadovė Agnė Augutavičiūtė/ Fotografas Lucas Bruggemann

susiję straipsniai

Rekomenduojame