Mada

Vis daugiau garsenybių ant raudonojo kilimo vilki šias pūkinių striukių įkvėptas sukneles

„Moncler“ pristato naują bendrą kolekciją su garsiuoju italų dizaineriu Pierpaolo Piccioli.
Reading time 2 minutes

Moncler generalinis direktorius ir kūrybos vadovas Remo Ruffini yra tikras laisvamanis. Visą savo karjerą jis nepaisė lūkesčių, keitė sistemą, o atėjus metui atnaujinti šį prekės ženklą tam ir vėl rado savitą būdą. Įrodymas, kad šis menininkas atsisako paklusti dominuojančių idėjų diktatui, – prieš kelis metus sukurtas Moncler Genius ženklas. Šiuo sprendimu pradėta ir nauja kūrybiška strategija: prekės ženklas bendradarbiauja su dizaineriais iš viso pasaulio ir kuria unikalias, mažesnės apimties kolekcijas. Atsisakyta eiti visų minamu dviejų metinių kolekcijų keliu – kolekcijos pristatomos po vieną kas mėnesį. Šį kartą atėjo eilė naujam bendram Moncler ir dizainerio Pierpaolo Piccioli darbui.  

 

Kol kas būtent bendros kolekcijos su Pierpaolo Piccioli laimi šį Moncler Genius žaidimą. Naujausioje - vakarinių suknių ir apsiaustų siluetus atkartojančios suknelės iš pūkinių Moncler stiliaus dygsniuotų audinių. Pirmą kartą matyta Milano mados savaitėje praėjusių metų vasario mėnesį, „1 Moncler Pierpaolo Piccioli“ kolekcija pagaliau atsiras ir parduotuvėse, o tai, be abejonės, yra puiki žinia visam pasauliui.

 

Suknelės itin dramatiško dizaino, kai kurios jų su gobtuvais, primenančios kokonus, kitos atkartoja prabangių vakarinių suknių dizainą, tačiau dėl unikalaus audinio atrodo itin moderniai. Kurdamas šią kolekciją Pierpaolo dirbo kartu su supermodeliu iš Etiopijos Liya Kebede, tad ši šalis ir tapo naujosios kolekcijos įkvėpimu. Visuose suknelių modeliuose atspindi Etiopijos užuominos, nuo marginimo dryžiais, tradicinių afrikietiškų audinių imitacijų iki spalvinių kodų. Karališka P. Piccioli elegancija ir haute couture šioje kolekcijoje dera su L. Kebede kultūriniu paveldu ir Moncler naujovėmis.

 

Kaip manote, ar tokias sukneles garsenybės išdrįstų vilkėti raudonojo kilimo renginiuose? Be jokios abejonės, o kai kurios tai jau įrodė. Žvilgtelėkite žemiau.

Moncler Genius nuotraukos

 

„1 Moncler Pierpaolo Piccioli“ kolekciją dabar galima įsigyti specialiai atrinktose parduotuvėse visame pasaulyje ir internetu moncler.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame