Mada

Naujausia bendra „Moschino“ ir H&M kolekcija jau čia!

Mados namų „Moschino“ dizaineris Jeremy Scott'as pristato naują bendradarbiavimą – kolekciją su „H&M“.
Reading time 2 minutes

Mados namų „Moschino“ kūrybos vadovas Jeremy Scott'as „MOSCHINO [TV] H&M“ įvaizdinėje fotosesijoje subūrė savo šeimą ir draugus, taip perteikdamas pozityvumą, meilę ir įvairovę, kuriais alsuoja ši kolekcija.


Vienu iš įvaizdinės fotosesijos veidų tapo lietuvių kilmės amerikiečių aktorė Bria Vinaitė – ji tobulai įkūnija „Moschino“ mados namams būdingą popkultūros glamūrą, gatvės dvasią bei humorą. Nuotraukose taip pat galima išvysti Aquaria, vieną iš amerikiečių televizijos šou „RuPaul's Drag Race“ laimėtojų, taip pat Amiaya – žymiasias Japonijos dvynes stileivas Aya ir Ami, Jeremy Scott'o asistentę Sakura Bready bei Pablo Olea, Jeremy'io geriausią draugą bei „Moschino“ pasaulinį viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovą.

 

„Žaviuosi tuo, kaip Jeremy'is sugebėjo perteikti „MOSCHINO [tv] H&M" kolekcijos dvasią įvaizdinėje fotosesijoje. Tai ryški ir garsi kolekcija, skirta visiems – nesvarbu, kas esi ir kur gyveni“, – teigia Ann-Sofie Johansson, „H&M“ kūrybos patarėja.

„Naujos kolekcijos fotosesija – vakarėlis, čia švenčiame linksmybes, popkultūrą, kūrybiškumą ir energiją“. – J. Scott'as

Įvaizdinę fotosesiją stilizavo ir įamžino Jeremy'io ilgamečiai draugai ir partneriai, fotografas Marcus Mam bei stilistė Carlyne Cerf de Dudzeele. „H&M“ taip pat pristatė „MOSCHINO [tv] H&M“ giphy lipdukus, kuriuos galima rasti programėlėse „Instagram Stories“, „Snapchat“ bei „iMessenger“. Šiuos lipdukus sudaro animuoti logotipai, kolekcijos emblemos bei smagios paties Jeremy'io animacijos.

Daugiau kolekcijos nuotraukų - galerijoje:

/

Organizatorių archyvo nuotraukos

Naujosios kolekcijos gaminių nuo lapkričio 8 d. bus galima įsigyti „H&M“ internetinėje parduotuvėje ir prekybos centre „GO9“, Vilniuje.

susiję straipsniai

Rekomenduojame