Mada

Vasariška „Kristi Andress“ kolekcija kviečia švęsti gyvenimą atostogų ritmu

O kada jūs jaučiatės taip, tarsi švęstumėte gyvenimą? – klausia dizaineriai Kristina Kalinauskaitė ir Andrius Sergejenko, pristatydami naujausią „Kristi Andress“ pavasario ir vasaros kolekciją, įkvėptą atostogų, jūros ir lengvo nerūpestingumo.
Reading time 3 minutes

„Įsivaizduodama, kur ir kada žmogus jaučiasi laimingiausias, labiausiai atsipalaidavęs, pirmiausia regiu atostogas, pajūrio juostą, bangų melsvumą. Todėl pamėginau visus šiuos pojūčius, spalvas ir pačias geriausias emocijas, patiriamas atostogų metu, perkelti į naująją drabužių kolekciją. Ir net jeigu jums šią vasarą atostogos nenusimato ir dienas leisite tarp biuro sienų, dalelę vasariškos atostogų dvasios visada galėsite turėti su savimi – ir skleisti tą emociją aplinkiniams,“ – kūrybinėmis inspiracijomis dalijasi kolekcijos autorė Kristina Kalinauskaitė.

Natūralumas ir inovacijos

Viena didžiausių naujienų – specialiai kolekcijai kurtas raštas, perkeltas ant audinių. Egzotiški persipynę gėlių ir jūros gyvūnų motyvai – tarsi sujungti du pasauliai: tai, kas yra ant žemės paviršiaus, ir tai, kas po vandeniu.

 

Atostogų gaivumas skleidžiasi pozityviomis, gyvybingomis ir energijos suteikiančiomis kolekcijos spalvomis: paletėje dominuoja balta, mėlyna ir šių metų hitas – koralų spalva, suteikianti spindesio tiek šviesiaplaukių, tiek tamsiaplaukių veidams.

Vasaros ir gaivos efektą kuria siuvinėti medvilniniai audiniai: broderie anglaise (lietuviškai vadinamas „adinukės siuvinėjimas“) – kai medvilnė itin tankiai išsiuvinėjama ir išgaunamas kiaurumo efektas. Beje, dažytos šio balto audinio versijos taip pat kurtos pagal užsakymą: kruopščiai parinkus spalvas, po ilgų ieškojimų atradus specifinę dažų formulę ir suderinus procesus, buvo gauti nepaprasti mėlyni ir unikalūs koralų atspalviai. Visų trijų spalvų suknelės jau netrukus pasieks „Kristi Andress“ mados namus ir „Mados linijos“ bei „Locals“ parduotuves.

„Mums labai patinka natūralus pluoštas, daug jo naudojome, todėl šioje kolekcijoje natūralumas ir triumfuoja. Be medvilnės, dalis drabužių buvo kurti iš novatoriško tencelio. Jis pasižymi geriausiomis natūralaus audinio savybėmis ir primena šilką, tačiau jį lengviau prižiūrėti. Šis audinys kūną vėsina, yra lengvai lyginamas ir itin maloniai priglunda prie odos. Būtent ant tencelio audinio spausdinome naujuosius raštus – tad jo universalumas ir natūralus dailumas tapo atradimu tiek mums, tiek malonia patirtimi klientams,“ – sako Kristina.

Griežtos formos ir romantika

Kolekcijoje derinamos kelios drabužių grupės. Viena jų, nuo liemenuoto klasikinio švarko iki griežtų linijų kelnių ir sijonų, atspindi tipinę ir lengvai atpažįstamą „Kristi Andress“ high tailoring liniją, kurią galima derinti su lengvai krintančia romantika iš gėlėto tencelio.

 

„Taip sukuriama žaismė tarp griežto kirpimo silueto švarko ir plevenančio sijono ar tiesių linijų kelnių ir lengvų ilgų marškinių. Mėgstame griežtomis formomis suvaldyti romantiką arba griežtas formas sušvelninti lengvu plazdesiu!“ – sako kolekcijos autorė.

Duoklė atostogų ir pajūrio temai atiduota ne tik lengvais kimono, ilgomis suknelėmis, bet ir elegantiškais aksesuarais – paplūdimio krepšiais, pajūrio rankšluosčiais, maudymosi kostiumėliais ar ilga, vilnijančia skara.

 

Modelis – garsi Lenkijos manekenė, tenisininko Simo Kučo mylimoji Ola Kędrzynska

Nuotraukos - Deimantė Dubauskaitė

Makiažas ir šukuosenos - Žaneta Ruzgienė

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame