Mada

Nauja Ramunės Piekautaitės 2018 m. rudens kolekcija

Šaltasis sezonas – ne priežastis paskęsti pilkoje minioje.
Reading time 2 minutes

Noras puoštis, pakilti virš kasdienybės ir drabužiais atskleisti savo asmenybę nedingsta vien todėl, kad vėjas atpučia darganą ar šaltuką. Dizainerė Ramunė Piekautaitė, pristatydama naująją rudens ir žiemos kolekciją, kviečia nepasiduoti rudeniškai melancholijai ir toliau ieškoti savito stiliaus, atskleidžiančio prigimtinį grožį ir moteriškumą.

 

Šį sezoną siūloma gatves užkariauti prabangia elegancija ir nevaržomu jausmingumu dvelkiančiu garderobu. Galbūt ištrūkti iš kasdienės rutinos apsivilkus įspūdingą sodrios vario spalvos kašmyro paltą... Arba sužavėti pasaulį modernią eleganciją įkūnijančiu drabužiu – santūri, tačiau ryškia spalva ar netikėtomis detalėmis pavergianti suknelė,... itin plačios kelnės,... kojas glostantis plisuoto audinio sijonas ar originaliomis odinėmis detalėmis pagyvintas tvido kostiumėlis.

 

Dizainerės stilius išlieka minimalistinis, drabužiai pasižymi aiškiomis formomis ir klasikinėmis faktūromis. Šiek tiek žaismingumo įpina stilizuotas burbuliukų raštas, pasikartojantis ant lengvo audinio kostiumėlių, palaidinių, megztinių bei lazeriu iškirptas ant odinių pieštuko silueto sijonų.

Dizainerės stilius išlieka minimalistinis, būdingos aiškios formos ir klasikinės faktūros.

Naujojoje kolekcijoje maloniai nustebina ir aksesuarai – skoningas rafinuoto stiliaus sukneles bei kostiumus tarsi įrėminančios natūralios odos detalės: ant juosmens segamos rankinės, diržai, dekoruoti metalinėmis grandinėlėmis, kutai, taip pat grubesnio stiliaus ilgaauliai ar batai–kojinės. Na, o šildančio jaukumo ir prabangos įvaizdžiui suteikia natūralaus kailio elementai.

 

Šio sezono drabužiai skiriami intelektualioms miesto stileivoms, vertinančioms patogius, bet virš kasdienybės pakylėjančius ir kokybiška prabanga dvelkiančius drabužius.

/

susiję straipsniai

Rekomenduojame