Mada

Atgimsta mezginių ir nėrinių tendencija - ką mada siūlo šiandien?

Ažūriniai nėriniai iš palėpių grįžta į vasaros saulės nutviekstus miestus ir paplūdimius.
Reading time 2 minutes
Instagram / @zimmermann nuotr.

Sevro porcelianas, Liudviko XVI krėslai, mušti audiniu, margintu Prancūzijos žmonių gyvenimo fragmentais... Anų laikų tendencijos grįžta parsinešdamos močiutės kraičio skrynią, iš kurios šį sezoną mados kūrėjai išsirinko nertas servetėles ir kiauraraštį, o jaunoji klientų karta, rodos, tuo labai susižavėjo.

 

Panašūs nėriniai pastebėti mados namų J.W. Anderson, Gypsy Sport, Alexander McQueen, Jil Sander ir Chloé 2019 metų pavasario ir vasaros kolekcijose. Chloé su kūrybos vadove Natacha Ramsay-Levi priešakyje šįkart pasitelkė dviejų Prancūzijos nėrimo lyderių – Kalė ir Šantiji miestų – patirtį. Naujųjų laikų Ariadnės, mokėjusios nerti specialiais virbalais, nuo XIX a. žinojo, kad nerdamos vąšeliu gali naudoti ne tokį storą siūlą. Vasaros kolekcijose ši technika naudota septintojo dešimtmečio stiliaus Brigitte Bardot suknelėms su kutais ar kur kas brutalesniems Jil Sander modeliams.

Tendencijos parsineša močiutės kraičio skrynią, iš kurios šį sezoną mados kūrėjai išsirinko nertas servetėles ir kiauraraštį.

J.W. Anderson ir Gypsy Sport nėriniai tikrai primena pečius arba krūtinę puošiančias stalo servetėles, tačiau joms pa-rinkta kontrastinga palyda – nuo odinių rokeriškų skarų iki grubios sportinės avalynės. Tad, kad ir kur leistumėte vasaros dienas besi-darbuodamos ar poilsiaudamos, nertos suknelės, sijonai, palaidinės, maudymosi kostiumėliai ar mez-giniais puošti aksesuarai yra verti jūsų dėmesio.

Ko ieškoti parduotuvėse?

Prekių ženklų ir Net-a-Porter.com nuotraukos

Tags

mada
stilius
tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel
vasara

susiję straipsniai

Rekomenduojame