Mada

Gruodį išvysime dokumentinį filmą apie „Chanel“

Mados gerbėjų laukia dokumentinis filmas, pasakojantis apie „Chanel“ pasiruošimą 2018 m. pavasario aukštosios mados kolekcijos pristatymui.
Reading time 2 minutes

Jau gruodžio pabaigoje „Netflix“ pristatys naują dokumentinę kino juostą „7 Days Out“, kurioje bus atskleisti legendinių mados namų „Chanel“ kūrybos užkulisiai. Filme atveriamos durys į dizainerio Karlo Lagerfeldo ir jo komandos kasdienybę ruošiantis 2018 m. pavasario ir vasaros haute-couture kolekcijai.

 

Režisierius Andrew Rossi turėjo išskirtinę galimybę iš arti pamatyti kūrybinius „Chanel“ procesus ir fantastiškus rankų darbo aukštosios mados modelius, kurių pavasarinėje kolekcijoje pristatyta net 68. Kiekvienas „Chanel“ madų pristatymas stebina neeilinėmis dekoracijomis, tad šį kartą bus atskleista, kaip Didieji rūmai (pranc. – Grand Palais) virto užburiančiu sodu, kaip juose buvo įkurdintas XVIII a. fontanas ir rožėmis pražydusios pergolės.

 

 

A. Rossi užduotis – ne tik atrakinti „Chanel“ paslapčių skrynią, bet ir perteikti žiūrovams ypatingą šių mados namų paryžietišką dvasią. Naujasis filmas pradės dokumentikos ciklą „7 Days“, kuriame bus pasakojama apie mados, gastronomijos, sporto, pramogų ir kitų sričių vizionierius.

 

 

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame