Mada

Netikėta tendencija, gimusi po karantino

Nors dėl viruso pandemijos atsiradusios taisyklės laisvėja ir kaukes dabar privalu dėvėti nebe visur, jos įsitvirtina kaip madingas šių dienų aksesuaras.
Reading time 2 minutes
@young_emperors / Instagram nuotr.

Iš pradžių į veido kaukes žiūrėjome tik kaip į apsaugą, o dabar, kai su jomis susigyvenome, kaukės pasiekė mados pasaulį: atsirado jų tendencijos, patarimai, kaip patiems dekoruoti kaukes, su kokiais įvaizdžiais kokias derinti. Įvairių veido kaukių daugėja ir garsių mados namų kolekcijose.

 

„Marine Serre“ siūlo monogramomis puoštas kaukes, sukurtas kartu su su švedų kompanija „Airinum“, užsiimančia inovatyvių daugkartinių filtrinių kaukių gamyba. „Off-White“ siuva visai paprastutes medvilnines kaukes su logotipais, kurios tapo perkamiausiu pastarojo meto aksesuaru, jos tokios geidžiamos, kad el. aukcionų principu veikiančiame puslapyje stockx.com „Off-White“ kaukės perparduodamos dvigubai, trigubai ir dar brangiau. „Collina Strada” šiandien siuva „haute couture” tipo kaukes, „Erdem“ - dabintas gėlių raštais, „Batsheva“ - Viktorijos laikams būdingo smulkiai gėlėto audinio, „Jonathan Simkhai“ - „rusctic“ stiliaus baltas drobines, „Mother Denim“ - siūtas iš denimo, „Camp Collection“ - įkvėptas 60-ųjų stiliaus, „The Mighty Company“ - siuvinėtas blizgiais žvyneliais... Sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti.

 

Pastaruoju metu ėmė formuotis nauja tendencija – kaukių spalvos ir raštai derinami su drabužiais, kartais kaukės net siuvamos iš to paties audinio kaip palaidinė ar suknelė. Viena pirmųjų garsenybių tokiu deriniu pasidalijo supermodelis Cindy Crawford.

Nebūtina kurti sudėtingesnio spalvingo ar raštais marginto įvaizdžio, jei norėsite, kad pasirinkto drabužio ir kaukės audinys sutaptų, greičiausiai reikės kaukę gamintis patiems, žinoma, kai kurie prekių ženklai siūlo jau suderintus modelius. Tačiau galite šią tendenciją pritaikyti ir paprasčiau, pavyzdžiui, veidą pridengti vienspalve balta ar juoda kauke, vilkėti baltą arba juodą suknelę, kombinezoną ar kelnių kostiumą. Galite palaidinės ar švarko spalvą derinti su standartinės medicininės kaukės spalva (paprastai jos būna baltos arba žalsvos). Dar vienas variantas – rinktis raštuotą apsauginę kaukę ir ieškoti panašios spalvos, bet vienspalvio rūbo. Pasisemkite idėjų iš instagramo stileivų, kaip šiandien derinti kaukes ir aprangą.

susiję straipsniai

Rekomenduojame