Mada

Pagaliau sulauksime asmeninio Nicolas Ghesquière'o prekės ženklo

Šiandien N. Ghesquière'as yra mados namų „Louis Vuitton“ kūrybos vadovas, tačiau neilgai trukus pristatys ir asmeninį mados ženklą, kurį finansuoti sutiko prabangos prekių grupė LVMH.
Reading time 1 minutes
© Annie Powers

Jau ne kartą kalbėta apie asmeninį N. Ghesquière'o prekės ženklą, tačiau šie planai būdavo vis nukeliami vėlesniam laikui. Bet pagaliau „Louis Vuitton“ dizaineris sulaukė finansinės paramos iš didžiausios prabangos prekių grupės LVMH, kuriai priklauso ne tik „Louis Vuitton“, bet ir tokie mados gigantai kaip „Dior“, „Givenchy“, „Fendi“, „Marc Jacobs“ ar „Celine“.

 

Daugiau informacijos apie N. Ghesquière'o mados namus LVMH ketina atskleisti dar šiais metais, planuojama, kad įmonė bus įkurta Paryžiuje. Naujojo prekės ženklo plėtra užsiims LVMH generalinio direktoriaus Bernardo Arnault dukra Delphine Arnault - viena ištikimiausių N. Ghesquière'o darbų gerbėja.

 

Šie metai LVMH grupei – neeiliniai. Neseniai užsiminta, kad LVMH bendradarbiaus su Rihanna ir pristatys jos vardo prekės ženklą, tiesa, šie planai dar oficialiai nėra patvirtinti. Tačiau lyderiaujanti prabangos prekių grupė gali šįmet sau leisti ne vienų naujų mados namų įkūrimą: LVMH atskleidė, kad grupės metiniai 2018 m. rezultatai viršijo prognozes, o per pastarąjį metų ketvirtį mados ir odos gaminių pardavimai išaugo 17 proc.

Tags

mada

susiję straipsniai

Rekomenduojame